Regał Angel TYP 44 1S Wójcik

Regał Angel TYP 44 1S Wójcik
search
  • Regał Angel TYP 44 1S Wójcik
  • Regał Angel TYP 44 1S Wójcik
  • Regał Angel TYP 44 1S Wójcik
Regały to meble przeznaczone do przechowywania książek oraz prac naukowych. Niektóre modele regałów mają zastosowanie w pokojach dziecięcych. Regał Angel Typ 44 1S Wójcik został wyposażony w cztery półki przydatne do przechowywania zabawek, gier edukacyjnych oraz książeczek edukacyjnych dla małych dzieci. Poza tym niewielki wzrost jest dobry dla dzieci.

Dostępny od ręki

459,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 84 cm wysokość: 77 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Tworzenie domowej biblioteki to proces długotrwały, który wymaga wiele nakładu zarówno czasowego jaki i finansowego. Biblioteka w domu świadczy o danej osobie jaki ma stosunek do wiedzy i zdobywania informacji. Dlatego wybierając meble do takiego rozwiązania, należy skupić się na wygodzie używania, funkcjonalnym przedmiocie który spełnia się wizualnie ale również ergonomiczne. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie i wprowadzenie książek do domu jest zamontowanie mniejszego regału. Takie meble idealnie pasują do przechowywania nawet większej ilości woluminów. Rodzinna biblioteka może stanowić podstawę spotkań z rodziną i znajomymi na domowym niedzielnym obiedzie. Meble Wójcik Angel dysponują w swoim spisie kilkoma modelami regałów z przeznaczeniem do pokoju dziennego czy pokoju dziecięcego.

Meble Wójcik dysponują uniwersalnym produktem, który zmieści się nawet w mniejszym pokoju. Regał Angel typ 33 1S Wójcik należy do kategorii meble nowoczesne z wykorzystaniem prostych, ale solidnych płyt MDF. Takie płyty zostały zamontowane zarówno w korpusie, na półkach oraz blacie. Model regału Angel 33 jest produktem dość niskim, dlatego nad jego blatem można umieścić regały wiszące, półki na książki czy lustra. Poza tym blat regału to idealne miejsce na kompozycje z dekoracji wiklinowych, szklanych z przełamaniem kolorów bardziej zdecydowanych i mocniejszych.

Regał Angel Typ 33 1S Wójcik to produkt, którego funkcjonalność sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Meble dla dzieci powinny znajdować się w niższym położeniu, a także nie posiadać ostrych krawędzi. Zaletą regału jest możliwość poukładania zabawek, gier edukacyjnych oraz maskotek i innych elementów do zabawy i nauki dla pociechy. Dziecko jeżeli ma w pokoju takie meble jak regał Angel 33 może uczyć się samodzielności, poprzez odkładanie zabawek na miejsce. A także możliwość korzystania z przedmiotów do zabawy bez udziału osób dorosłych.

Regały pokojowe to meble, nie tylko z przeznaczeniem na bibliotekę czy wyposażenie pokoju dziecięcego. Wspomniany model regału można postawić w jadalni, jako miejsce do układania talerzy, kubków, a także książek kucharskich. Poza tym taka jadalnia dobrze jak ma wygodne miejsce siedzące wraz ze stołem. Tak zagospodarowana przestrzeń pozwala miło spędzić czas z rodziną na spożywaniu posiłków.

Regał Angel Typ 33 1S Wójcik wykonany został w kolorze dębu White Craft. Meble Angel to meble nowoczesne, które prezentują wysoki standard wykonania i precyzje wykończenia. Osoby, które zainwestowały swoje pieniądze w meble Angel wiedzą, że mają dobrze przygotowany dom zarówno do sprzątania, pracy, nauki i odpoczynku. Regał posiada cztery wnęki, całość posiada obramowanie w postaci korpusu oraz w dolnej części element wykończający cały produkt,

Meble Wójcik dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Proces montażu przeprowadzi Państwa dołączona do produktu instrukcja. Proces składania jest prosty. Produkt jest odporny na uszkodzenia, ale nie zaleca się kłaść na nim gorących napojów, a także wykorzystywać z zastosowaniem. Meble Wójcik to wiodący producent mebli na polskim rynku meblarskim. Wykorzystywane są do produkcji materiały wysokiej jakości, sprawdzające się w przestrzeni mieszkalnej.

Atuty stosowania regałów:

  1. Możliwość stworzenia domowej biblioteki;
  2. Utrzymanie porządku w książkach;
  3. Element dekoracyjny wyposażenia pokoju dziennego
  4. Pasuje do pokojów dziecięcy jako miejsce odkładania zabawek i elementów edukacyjnych.

Opis

Szerokość
84
Wysokość
77
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Ilość szuflad
1
Wykończenie
mat
Ilość półek
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
skandynawski
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355038541
MPN
6001091000012

Zobacz również inne produkty z kolekcji Angel Wójcik: