• Darmowa dostawa!
Bolivar Reg1 Regał Dąb Złoty / Czarny Halmar
search
  • Bolivar Reg1 Regał Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • Bolivar Reg1 Regał Dąb Złoty / Czarny Halmar

Bolivar Reg1 Regał Dąb Złoty / Czarny Halmar

Urządzasz domowe biuro? Według nas nie może w nim zabraknąć regału w stylu loft.

Dostępny od ręki

456,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 100 cm wysokość: 120 cm głębokość: 30 cm

Ilość

Może masz w planach stworzenie domowej biblioteczki? Do tego potrzebne ci będą oczywiście regały. Doskonałe do tego celu są oferowane w naszym sklepie internetowym regały Bolivar marki Halmar. Regał na książki może stanowić ściankę oddzielającą resztę domu od biblioteczki. Wybierz regał Bolivar i stwórz niedrogim sposobem własne miejsce relaksu. Oferta regału Bolivar Halmar obejmuje mebel składający się z 4 lub 5 półek. Możesz dokupić do niego własne wkłady w postaci ozdobnych kolorowych pudeł. Czy taki pomysł na wnętrze ci pasuje? Jeśli tak, nie zastanawiaj się dłużej i po prostu zorganizuj przestrzeń tak, aby było ci wygodnie. Pamiętaj, że dzięki regałom nie tylko książki będą łatwo dostępne, ale także inne potrzebne ci na co dzień akcesoria.
Spójrz na model regału do pokoju Bolivar Halmar. Ten ażurowy regał w kolorze dąb złoty posiada na wyposażeniu 4-5 półek, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Wybierz jeden z regałów Bolivar, na miarę swoich potrzeb. Z powodzeniem możesz zastosować dwa lub trzy regały obok siebie, tworząc np. domowe biuro lub kącik relaksu. Halmar oferuje również regał Bolivar z mniejszą liczbą półek. Tak samo jak w pierwszym przypadku, regał jest w kolorze dąb złoty i posiada kilka półek. Ciekawa opcją będzie połączenie obu tych regałów w jedną ażurową ściankę.
Szczegółowa charakterystyka regału Bolivar Halmar:
wymiary: 100/30/120 cm lub 100/30/155
materiał: MDF laminowany / stal malowana proszkowo,
kolor: dąb złoty - czarny
regał ażurowy/ regał na książki/ regał biurowy/ regał do pokoju/ regał ażurowy biały/ regał do biblioteczki/regał magazynowy
styl nowoczesny/ styl loftowy

Szukasz regału do biura? Niezależnie czy to home office czy biuro poza domem regał to jego niezbędny element. Dla właściwej organizacji segregatorów biurowych regał stanowi najlepsze rozwiązanie. Łatwy dostęp do dokumentów jest w biurze nieoceniony. Zagwarantuje ci to regał ażurowy Bolivar. Który model regału Bolivar Halmar pasuje do twojego biura? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać oba. Jeśli prowadzisz biuro w domu, taki regał możesz użyć, jako ścianka działowa.

Mieszkasz na otwartej przestrzeni i chcesz ją trochę podzielić? Open space to fajny sposób na aranżację lecz ma też swoje wady. Ważne jest, aby wydzielić tzw. strefy funkcjonalne, w przeciwnym razie ma miejsce wrażenie chaosu. Można zastosować ścianki działowe, ale w tym wypadku mamy też inna propozycję. Funkcjonalnym i niewymagającym remontu rozwiązaniem są regały. Marka Halmar oferuje regały do pokoju w różnej formie. Regał ażurowy to świetna opcja na wydzielenie stref. Dzięki nim zachowasz wrażenie otwartej przestrzeni, a jednocześnie pozbędziesz się chaosu. Regał Halmar możesz wykorzystać jako regał na książki lub zastosować pudła, w których schowasz co tylko chcesz.

Opis

Szerokość
100
Wysokość
120
Głębokość
30
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :