Lumens 03 Lewy Beton Srebrny Biały Połysk Regał ML Meble

Lumens 03 Lewy Beton Srebrny Biały Połysk Regał ML Meble
search
  • Lumens 03 Lewy Beton Srebrny Biały Połysk Regał ML Meble
  • Lumens 03 Lewy Beton Srebrny Biały Połysk Regał ML Meble
  • Lumens 03 Lewy Beton Srebrny Biały Połysk Regał ML Meble
  • Lumens 03 Lewy Beton Srebrny Biały Połysk Regał ML Meble
  • Lumens 03 Lewy Beton Srebrny Biały Połysk Regał ML Meble
Elegancki regał i witryna pokojowa w jednym, produkt wyposażony w szklane półki z elementami oświetlenia LED. Produkt jasny, elegancki w dobrej cenie, dla zwolenników, niestandardowych, ale nowoczesnych wnętrz. 
1 339,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 69 cm wysokość: 201 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

Tworzenie wygodnego, przyjemnego i spokojnego życia jest możliwe w domowym zaciszu jak posiada się odpowiednie wyposażenie mebli w taki miejscu. Budowanie przyjemnego pomieszczenia, a nawet całego mieszkania, które sprawią, że chętnie przebywamy w nim wraz z rodziną sprawia, że jakość wszystkich domowników się poprawia na korzyść. ML Meble stworzyły interesującą, nowoczesną kolekcję białych mebli z przeznaczeniem do salonu i pokoju dziennego pod nazwą Lumens, która charakteryzuje się połączeniem elementu barw surowego srebrnego betonu z białym połyskiem.
alt
Regał i witryna pokojowa Lumens 03 ML Meble to produkt dekoracyjny i funkcjonalny do postawienia w samym centrum pokoju dziennego. Witryna taka została stworzona z myślą o budowaniu ciekawego, przyciągającego uwagę designu, ale również żeby w danym pomieszczeniu w prosty sposób utrzymać porządek i ład. Witryna pokojowa Lumens 03 ML to produkt wyposażony w szereg półek, które mają właściwości organizacyjne oraz w elementy dekoracyjne w postaci półek szklanych z wmontowanym oświetleniem typu LED - punktowym.

Regał pokojowy Lumens 03 Lewy ML Meble to połączenie dwóch funkcji meblarskich jakim są regały na książki oraz witryny pokojowe. Regał jest sposobem na skuteczne uporządkowanie miejsca do pracy, nauki oraz zabawy w domowym zaciszu. Witryna do pokoju dziennego Lumens 03 jest produktem nie tylko eleganckim, jasnym, ale również dość ergonomicznym. W części za zamkniętymi frontami znajduje się wysokiej klasy miejsce w postaci przestronnych półek, które są w stanie zgromadzić i uporządkować sporą ilość rzeczy w tym przedmioty związane z elektroniką, telefonią, czy z kwestią ubraniową.

Witryna do salonu Lumens 03 ML Meble w tej wersji ma szklany element po lewej stronie, w kolekcji Lumens występuje również wersja prawostronna. Szklane półki z oświetleniem punktowym wykonane są z solidnego szkła o hartowanym podłożu. W takim miejscu można ze spokojem wyeksponować piękne elementy dekoracyjne jak ozdobne świece, serwisy kawowe czy produkty wykonane z luster lub metalu. Witryna jest produktem, który odmieni niejedną przestrzeń. Meble z kolekcji Lumens można postawić zarówno w mieszkaniu typu kawalerka, jak również w domu jednorodzinnym, gdzie ważnym elementem wystroju jest aspekt nowoczesności oraz elementy bieli w pomieszczeniach.

Białe meble mają taką funkcję, że optycznie zwiększają przestrzeń w mieszkaniu czy domu, a jak uzupełnimy je dodatkowo o oświetlenie mamy całkiem ciekawy efekt wizualny. Meble pokojowe Lumens wykonane są w kolorystyce bieli oraz srebrnego betonu, które dają przyjemny wygląd.

ML Meble to znany i ceniony producent mebli utrzymanych w nowoczesnym stylu o dość ciekawym wyglądzie. Meble z kolekcji Lumens posiadają takie produkty jak szafy do pokoju, wysokiej klasy komody sypialniane czy funkcjonalne regały oraz witryny. Regały pokojowe Lumens oraz witryny pokojowe to sposób na dobrze uporządkowane miejsce w salonie i pokoju dziennym. Produkty wykonane w komfortowy sposób, poprawiający jakość niejednej osoby w domowym zaciszu.

ML Meble posiadają duży wybór mebli pokojowych w różnych kolekcjach. Meble do salonu Lumens wprowadzają nowoczesny, designerski styl o dość interesującym wykończeniu w postaci elementów bieli z połyskiem.

Atuty mebli Lumens:
  1. Jasna kolorystyka mebli;
  2. Motyw we frontach z połyskiem;
  3. Elegancja ;
  4. Komfort używania mebli;

Opis

Szerokość
69
Wysokość
201
Głębokość
40
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
1LUME03L-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lumens ML Meble: