Arko 03 Biały Regał ML Meble
search
  • Arko 03 Biały Regał ML Meble
  • Arko 03 Biały Regał ML Meble
  • Arko 03 Biały Regał ML Meble
  • Arko 03 Biały Regał ML Meble

Arko 03 Biały Regał ML Meble

Wysoka witryna pokojowa, z dodatkowymi szklanymi półkami z oświetleniem typu LED jako dodatek. Idealny produkt do aranżowania przestrzeni w salonie w ciekawym stylu oraz cenie. 
939,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 55 cm wysokość: 201 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

Eleganckie białe meble odmienią niejedną przestrzeń, tworząc całkiem przyjemny wizerunek pomieszczenia. Takimi produktami jest grupa mebli od producenta ML Meble pod nazwą Arko, gdzie w skład takiej kolekcji wchodzi regał pokojowy Arko 03 ML Meble, który może mieć również zastosowanie jako witryna do salonu. Stosowanie białych mebli w pokoju dziennym, pozwala na optyczne powiększenie metrażu, dlatego takie meble idealnie sprawdzają się nie tylko w dużych domach, ale również w mniejszych mieszkaniach. Standard wykonania mebli Arko oparty jest na dobrze dobranych materiałach przy produkcji jak płyty meblowe oraz płyty MDF.
alt
Regał pokojowy Arko 03 ML Meble to produkt, który ma wiele wspólnego z witryną pokojową. Posiada on w dolnej części zamykany front, za którym znajdują się półki. Nad szafką znajduje sie szuflada, a nad nią półki ze szkła hartowanego okalane światłem punktowym. Regał pokojowy Arko 03 ML Meble to produkt na wiele lat używania, ponieważ materiały używane przy tworzeniu takich mebli są na wysokim poziomie i są wykonane w sposób solidny. Witryna pokojowa Arko 03 ML Meble to idealny produkt do postawienia w salonie domu, gdzie na szklanych półkach można wyeksponować kolekcję serwisów kawowych, eleganckich szklanych kieliszków oraz ramek ze zdjęciami.

Jeśli pragniemy stworzyć kolekcję książek w domu taki regał pokojowy z funkcją witryny idealnie sprawdzi się ponieważ jak uzupełnimy półki o książki, można ładnie dany produkt podświetlić i nadać głębi takiemu pomieszczeniu, co na skutek wprowadza większy komfort wizualny dla otoczenia i więcej ciepła i przytulności. Tworzenie wygodnej, eleganckiej przestrzeni w pokoju dziennym i salonie znacząco może poprawić jakość życia mieszkańców. Używanie białych mebli w takich pomieszczeniach, wprowadza więcej świeżości i elegancki w nich, a jak w przypadku witryny pokojowej Arko 03 ML Meble mamy możliwość wprowadzenia również elementów z połyskiem z ciekawym, eleganckim frezowaniem oraz elementami metalowego chromu.

Witryna pokojowa Arko ML Meble to produkt funkcjonalny, w szufladzie można przechowywać drobne przedmioty jak sprzęt elektroniczny, drobne akcesoria ubraniowe oraz biżuterię czy krawaty. Dolna część witryny to miejsce do przechowywania różnego rodzaju produktów używanych w pracach biurowych jak dokumenty, teczki czy zeszyty. Nowoczesny design witryny pozwala na wprowadzenie w mieszkaniu znaczących zmian, poprawiają komfort zamieszkania. Witryny pokojowe w salonie czy pokoju dzienny stosowane są jako element nie tylko funkcjonalny ale również wizerunkowy. Obecność takich mebli poprawia jakość wyglądu takich pomieszczeń.

Białe meble mają wielu zwolenników, stosowane w polskich domach i mieszkaniach za sprawą nurtów minimalizmu oraz Skandynawii, które można zaobserwować w wielu mediach społecznościowych zarówno związanych z fotografią, aranżacją wnętrz czy modą. Takie meble ciekawie prezentują się nie tylko w rzeczywistości, ale ich paletę kolorów można wykorzystać na licznych zdjęciach stosowanych w Social Media.

Meble ML Arko to produkt przeznaczone dla osób, które kochają nowoczesne, ale niebanalne wykończenia. Gdzie meble posiadają walory estetyczne ale również organizacyjne i ergonomiczne. Meble ML przeznaczone są do samodzielnego złożenia.

Atuty mebli ML:
  1. Duży wybór kolekcji;
  2. Jakość;
  3. Precyzja wykonania;
  4. Niestandardowe wykonanie mebli;

Opis

Szerokość
55
Wysokość
201
Głębokość
42
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

MPN
1ARKO03-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Arko ML Meble: