Cosby Pufa Popielaty / Złoty Halmar

Cosby Pufa Popielaty / Złoty Halmar
search
  • Cosby Pufa Popielaty / Złoty Halmar
  • Cosby Pufa Popielaty / Złoty Halmar
  • Cosby Pufa Popielaty / Złoty Halmar
  • Cosby Pufa Popielaty / Złoty Halmar
Pufa wykonana w kolorze popielatym stworzona z miękkiego materiału o owalnym kształcie gdzie od połowy w dól znajduje się ozdobna w postaci frędzli. Pufa posiada stelaż stalowy wykonany w kolorze złota.
199,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 39 cm wysokość: 39 cm głębokość: 39 cm

Wygodne i eleganckie meble do pokoju dziennego to wysoka jakość wykonania jeśli wybierze się meble od producenta mebli Halmar. Sam Halmar tworzy zarówno meble o większym metrażu jak i takie, które stanowią dodatek do pomieszczenia albo ma cechę dekoracyjną. Do takich mebli zalicza się zarówno funkcjonalne krzesła, fotele jak i pufy do pokoju dziennego. Takie meble często wykonane są z wysokiej jakości materiałów, pozwalają stworzyć wygodne miejsce do odpoczynku oraz pracy. Element kolorystyczny wielu tego typu puf pozwala zmienić wizerunek niejednego pomieszczenia.

Pufa Cosby popiel Halmar to wygodna i praktyczna pufa o ciekawym wyglądzie wykonana z miękkiej tkaniny welurowej. W środkowej części pufy znajduje się ozdoba w postaci frędzli. Pufa posiada miękkie siedzisko o owalnym kształcie. W dolnej części pufy znajduje się taki element jak złoty stelaż, który trzyma całą konstrukcję. Pufy popielate są dość uniwersalne, przez neutralną kolorystykę, którą można zastosować w nowoczesnych miejscach jak i użytkowych. Pufa Cosby Popiel Halmar to wygodny produkt do postawienia np. przy ławie czy stole, aby stworzyć wygodne miejsce do organizowania imprez i spotkań ze znajomymi i rodziną.

Pufa pokojowa Cosby Halmar może posłużyć jako dodatek do rozrywki przy domowym kinie. Kiedy oglądamy filmy i seriale do sofy oraz kanapy można dostosować pufę jak wspomniana Cosby i posłuży ona jak podnóżek. W tak wygodny sposób można stworzyć eleganckie miejsce do rozrywki a przy tym do odpoczynku. Niektóre osoby w domowym zaciszu tworzą sobie kąt do kreacji i odpoczynku, do tego potrzebny jest wygodny fotel oraz stolik kawowy, a także pufa.

Pufy w neutralnych kolorach jak Cosby Halmar można zastosować w kawiarniach i restauracjach. Wiele stolików w tego typu lokalach gastronomicznych można wyposażyć w pufy, gdzie znajduje się dodatkowe miejsce dla potencjalnych klientów. Poza tym w niektórych kawiarniach pufy w gastronomii grają główną rolę jako siedziska dla klientów. Wykonanie pufy Cosby jest na wysokim poziomie, dobrze dobrane materiały i precyzja wykonania mebla sprawiają że takie pufy cieszą się uznaniem wielu klientów. Poza tym Pufy funkcjonalne Cosby popiel mają ciekawy wizerunek wprowadzają pewne elementy Boho.

Pufy popiel Cosby Halmar idealnie sprawdzają się również jako dodatkowe siedziska w pokojach gościnnych w hotelach i pensjonatach. Takie produkty łatwo utrzymuje się w czystości, a także łatwo można wymienić. Pufy w hotelarstwie często wykorzystywane są w recepcjach oraz w hallu takiego miejsca noclegowego, które mają na celu stworzyć dodatkowe miejsce w poczekalni na przyjęcie gości do pokojów w przypadku przybycia takich osób.

Tworzenie eleganckiej przestrzeni mieszkalnej i użytkowej warto rozpocząć od wyboru odpowiednich mebli, ale również tych o mniejszych rozmiarze, które swoją elegancją odmieniają wizerunek pomieszczenia. Takimi meblami bez wątpienia są pufy, które są proste w montażu i można dokupić je bez problemu nawet na niewielkim metrażu. Sprawdzają się zarówno w domach jak i mniejszych mieszkaniach.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania mebli;
Elegancja;
Prostota;
Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
39
Wysokość
39
Głębokość
39
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Halmar 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :