Cosby Pufa Jasny Niebieski / Złoty Halmar
search
  • Cosby Pufa Jasny Niebieski / Złoty Halmar
  • Cosby Pufa Jasny Niebieski / Złoty Halmar
  • Cosby Pufa Jasny Niebieski / Złoty Halmar
  • Cosby Pufa Jasny Niebieski / Złoty Halmar
  • Cosby Pufa Jasny Niebieski / Złoty Halmar

Cosby Pufa Jasny Niebieski / Złoty Halmar

Pufa w kolorze jasnym niebieskim Cosby Halmar wyposażona jest w tkaninę oraz ozdobne frędzle. Pufa posiada zamontowane dodatki w postaci złotego stelażu. Pufa do postawienia w przestrzeni mieszkalnej i użytkowej.

Dostępny od ręki

199,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 39 cm wysokość: 39 cm głębokość: 39 cm

Ilość

Eleganckie, stonowane barwy w dodatkach meblowych wprowadzają więcej komfortu w pomieszczeniu mieszkalnym. Takie meble, które mają klasyczną formę i neutralne kolory ale prezentują się oryginalnie posiada producent mebli Halmar, gdzie spora ilość mebli to nie tylko duże meble, ale również te mniejsze bez których obecność w pomieszczeniu stała się bardziej trudna. Do takich mebli można zaliczyć różnego rodzaju krzesła, fotele, lustra, półki oraz pufy.

Pufa elegancka pokojowa Cosby Halmar występuje w owalnym kształcie w kolorze jasnego niebieskiego. Od połowy w dól pufy znajdują się popielato niebieskie frędzle. Poza tym pufa posiada również złote elementy wykonane w stelażu. Pufa przeznaczona jest do pomieszczeń mieszkalnych oraz miejsc użytkowych. Pufy Cosby Halmar wykonane zostały z miękkiej tkaniny, posiadają nogi stelażowe w kolorze złotym, co dodaje pomieszczeniu większej ekskluzywności i prestiżu. Takie pufy można postawić przy ławie w salonie oraz w jadalni przy stole, idealny dodatek dekoracyjny nadając pomieszczeniom ciepłego wizerunku i pewnej przytulności.

Pufa niebieska Cosby Halmar to idealny dodatek dekoracyjny, można z jego udziałem stworzyć przytulne miejsce również w gastronomii. Kawiarnie i restauracje są takim miejscem gdzie pufy mają wiele zastosowań, można postawić je przy większym stole w kawiarni jak i pojedynczym stoliku kawowym. Pufa Cosby występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, można z jej udziałem stworzyć eleganckie miejsce do siedzenia i picia kawy przy wybranym miejscu w kawiarni. Pufy eleganckie niebieskie Cosby Halmar prezentują się oryginalnie i nietypowo, można postawić je w jasnym pomieszczeniu.

Meble pokojowe Halmar to precyzyjnie wykonane meble pokojowe o ciekawym wyglądzie. Pufa niebieska Cosby Halmar można zastosować również w usługach związanych z kosmetyką oraz fryzjerstwem. Wiele salonów kosmetycznych wybiera dodatkowe siedziska w postaci puf ponieważ łatwo można je wymienić oraz dodać i odjąć z danego pomieszczenia. Pufa niebieska Cosby Halmar pasuje również do pokoju młodzieżowego jako dodatek do takiego pomieszczenia, gdzie młoda osoba może sobie tworzyć kąt do odpoczynku - czytania książek czy robótek ręcznych.

Mniejsze meble pokojowe warto postawić również w takich pomieszczeniach jak sypialnia czy przedpokój. Pufa do sypialni nada takiemu pomieszczeniu ciepłego wizerunku wprowadzając taki mebel jako element dekoracyjny. Pufa Cosby do sypialni to przyjemnie urządzona sypialnia, ale również ciekawy sposób na zorganizowanie przedpokoju, gdzie można przebierać się przed wyjściem z domu i podczas jego powrotu. Pufy od wielu lat występują w aranżacja wnętrz i raczej takie nurty nie miną szybko. Pufa w wielu przypadkach jest uzupełnieniem również miejsca do pracy, zwłaszcza że może zastąpić krzesło i fotel oraz występować w roli podnóżka.

Producent mebli Halmar posiada wybór poszczególnych puf wykonanych w różnej kolorystyce. Jakość takich puf odmienia wizerunek niejednego pomieszczenia. Halmar tworzy różnego rodzaju meble zarówno o dużej wielkości, jak i te mniejsze, które wpływają na jakość naszego pomieszczenia. Producent mebli Halmar to sposób na uporządkowaną i dobrze zorganizowaną przestrzeń. Meble Halmar to produkty meblowe przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Atuty mebli Halmar:

Eleganckie meble do pokoju dziennego;
Wysoka jakość dobranych materiałów;
Funkcjonalność mebli;
Jasna kolorystyka;

Opis

Szerokość
39
Wysokość
39
Głębokość
39
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :