• Darmowa dostawa!
Corno Pufa Granatowy / Złoty Halmar
search
  • Corno Pufa Granatowy / Złoty Halmar

Corno Pufa Granatowy / Złoty Halmar

Corno Pufa w kolorze głębokiego granatu to jedna z propozycji kolorystyczych nowoczesnych puf serii Corno. Kwadratowe, komfortowe siedzisko z delikatnie zaokrąglonymi rogami umocowano na prostych nogach w kolorze złota wykonanych ze stali nierdzewnej. Ten nietuzinkowy mebel posłuży jako dodatkowe siedzisko lub podnóżek.

Dostępny od ręki

319,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 42 cm wysokość: 42 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Pufy to niedoceniany, lecz funkcjonalny mebel, znajdą one swoje miejsce w każdym salonie lub sypialni. Corno Pufa Granatowy / Złoty Halmar to kwadratowe siedzisko obite miękką, aksamitną w dotyku tkaniną w odcieniu granatowego, deszczowego nieba. Siedzisko Corno Pufa Granatowy / Złoty Halmar osadzono na prostych złotych nóżkach wykonanych ze stali nierdzewnej. Ten niewielki, piękny mebel będzie doskonałym dodatkiem w różnych aranżacjach Wymiary mebla to 42/42/42 cm.
Halmar to przedsięwzięcie biznesowe z rodzinnymi tradycjami, z polskimi korzeniami, powstałe w roku 1989 roku. Halmar to przede wszystkim znany importer oraz hurtowy dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu. Firma ma w swojej ofercie wzory mebli tworzone specjalnie dla niego, przez projektantów krajowych. Halmar wysyła oferowane przez siebie wyroby do ponad 1000 klientów hurtowych z Polski, jak i kilkuset za granicą.
Halmar to firma posiadająca bogate doświadczenie sprzedażowe na rynku meblarskim, z wiedzą oraz profesjonalnymi, zautomatyzowanymi magazynami, rozbudowaną logistyczną bazę, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo oryginalne zestawy meblowe. Meble dostępne w Halmar to rożnorodna stylistyka oraz wysoka jakość wykonania. Klienci zgodnie chwalą dobrze działający serwis po sprzedażowy, oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
42
Wysokość
42
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :