• Darmowa dostawa!
Corno Pufa Ciemny Zielony / Złoty Halmar
search
  • Corno Pufa Ciemny Zielony / Złoty Halmar

Corno Pufa Ciemny Zielony / Złoty Halmar

Corno Pufa w odcieniu ciemnej głębokiej zieleni to jedna z wersji kolorystycznych nowoczesnych puf serii Corno. Miękkie, kwadratowe siedzisko osadzono na prostych złotych nózkach wykonanych ze stali nierdzewnej. Ten piękny niewielki mebel posłuży jako dodatkowe siedzisko lub podnóżek.

Dostępny od ręki

319,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 42 cm wysokość: 42 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Pufy wydają się być niedocenianym, a jakże funkcjonalnym meblem, który znajdzie swoje miejsce w każdym salonie lub sypialni w wielu możliwościach aranżacyjnych.Corno Pufa Ciemny Zielony / Złoty Halmar to kwadratowe siedzisko tapicerowane miękką, przyjemną w dotyku tkaniną w kolorze ciemnej, intensywnej zieleni. Siedzisko Corno Pufa Ciemny Zielony / Złoty Halmar osadzono na złotych nóżkach wykonanych ze stali nierdzewnej. Wymiary mebla to 42/42/42 cm,
Halmar to przedsięwzięcie biznesowe z rodzinnymi tradycjami, z polskimi korzeniami, powstałe w roku 1989 roku. Halmar to przede wszystkim znany importer oraz hurtowy dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu. Firma ma w swojej ofercie wzory mebli tworzone specjalnie dla niego, przez projektantów krajowych. Halmar wysyła oferowane przez siebie wyroby do ponad 1000 klientów hurtowych z Polski, jak i kilkuset za granicą.
Halmar to firma posiadająca bogate doświadczenie sprzedażowe na rynku meblarskim, z wiedzą oraz profesjonalnymi, zautomatyzowanymi magazynami, rozbudowaną logistyczną bazę, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo oryginalne zestawy meblowe. Meble dostępne w Halmar to rożnorodna stylistyka oraz wysoka jakość wykonania. Klienci zgodnie chwalą dobrze działający serwis po sprzedażowy, oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
42
Wysokość
42
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :