• Darmowa dostawa!
Corno Pufa Ciemny Popiel / Złoty Halmar
search
  • Corno Pufa Ciemny Popiel / Złoty Halmar

Corno Pufa Ciemny Popiel / Złoty Halmar

Corno Pufa w odcieniu klasycznego ciemnego popielu to jedna z wariacji kolorystycznych serii puf Corno. Uwagę zwraca komfortowe siedzisko w kształcie kwadratu z delikatnie zaokrąglonymi rogami,na prostych nogach w kolorze złota wykonanych ze stali nierdzewnej. Ten funkcjonalny mebel znajdzie swoje miejsce w salonach oraz sypialniach.

Dostępny od ręki

319,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 42 cm wysokość: 42 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Pufy to niedoceniany, ale bardzo praktyczny mebel. Doskonale odnajdą się w każdym salonie lub sypialni. Corno Pufa Ciemny Popiel / Złoty Halmar ma kwadratowe siedzisko z delikatnie zaokrągloną linią obite piękną, delikatną w dotyku tkaniną w modnym odcieniu ciemnego popielu . Corno Pufa Ciemny Popiel / Złoty Halmar zwraca uwagę prostymi dekoracyjnymi nogami w kolorze złotym wykonanymi ze stali nierdzewnej. Ten niewielki, piękny mebel będzie doskonałym dodatkiem w różnych aranżacjach Wymiary mebla to 42/42/42 cm.
Halmar to przedsięwzięcie biznesowe z rodzinnymi tradycjami, z polskimi korzeniami, powstałe w roku 1989 roku. Halmar to przede wszystkim znany importer oraz hurtowy dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu. Firma ma w swojej ofercie wzory mebli tworzone specjalnie dla niego, przez projektantów krajowych. Halmar wysyła oferowane przez siebie wyroby do ponad 1000 klientów hurtowych z Polski, jak i kilkuset za granicą.
Halmar to firma posiadająca bogate doświadczenie sprzedażowe na rynku meblarskim, z wiedzą oraz profesjonalnymi, zautomatyzowanymi magazynami, rozbudowaną logistyczną bazę, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo oryginalne zestawy meblowe. Meble dostępne w Halmar to rożnorodna stylistyka oraz wysoka jakość wykonania. Klienci zgodnie chwalą dobrze działający serwis po sprzedażowy, oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
42
Wysokość
42
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :