Optimal 27 Sonoma Jasna Podstawka Pod Komputer ML Meble
search
  • Optimal 27 Sonoma Jasna Podstawka Pod Komputer ML Meble
  • Optimal 27 Sonoma Jasna Podstawka Pod Komputer ML Meble
  • Optimal 27 Sonoma Jasna Podstawka Pod Komputer ML Meble
  • Optimal 27 Sonoma Jasna Podstawka Pod Komputer ML Meble

Optimal 27 Sonoma Jasna Podstawka Pod Komputer ML Meble

Prosta, ale elegancka podstawka pod komputer w ciepłym kolorze drewna pod nazwą Sonoma Jasna, która optycznie powiększa przestrzeń biurową. Produkt do zastosowania w pracy przy komputerze w przystępnej cenie. 
129,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 27 cm wysokość: 17 cm głębokość: 50 cm

Ilość

Meble biurowe potrafią całkowicie odmienić sposób wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Takimi produktami są meble nowoczesne w systemie modułowym pod nazwą ML Meble Optimal, które posiadają sporą ilość regałów, witryn, szaf oraz biurek, które można wykorzystać do tworzenia praktycznej przestrzeni biznesowej, zarówno w lokalach użytkowych jak i otwartych przestrzeniach typu Open Space. Meble biurowe Optimal zostały dodatkowo wyposażone w takie produkty jak funkcjonalne nadstawki do biurek oraz podstawki pod komputer.
alt
Podstawka pod komputer Optimal 27 ML Meble została wykonana z wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych w kolorze Sonoma Jasna. Występuje jeszcze druga wersja kolorystyczna, którą można wybrać według zapotrzebowania. Podstawka pod komputer to znakomity sposób na stworzenie mobilnego miejsca do pracy przy komputerze, można taką podstawkę położyć na biurku, ale również na stole, czy innym tego typu produkcie. Podstawka pod komputer Optimal 27 składa się z trzech płyt połączonych między sobą, dwie z nich mają pionowe położenia, a środkowy elementy poziome.

Podstawka pod komputer można wykorzystywać w pracy zawodowej zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych naszego własnego domu. Jeśli możemy wykonywać pracę zdalną, taki system Home office, to idealny sposób na budowanie domowego miejsca pracy. Podstawki pod komputer umożliwiają całkowitą zmianę sposobu wykonywania obowiązków, które stają się nie tylko koniecznością, ale miłym sposobem na spędzanie czasu. Podstawka pod komputer to sposób na wygodne spędzanie czasu podczas pracy przy komputerze. Materiały używane przy takich produktach to najczęściej płyty wiórowe laminowane wykonane z obrzegowaniem ABS.

Podstawka pod komputer to produkt przeznaczony dla osób, które kochają zmieniać swoje miejsce wykonywania pracy. Można takie podstawki zamontować jednak na stałe np. przy biurku. Biurka do pracy to podstawa dobrze wykonywanych obowiązków pracowniczych tak samo jak odpowiedni fotel. Nasze wielogodzinne spędzanie czasu, na wykonywaniu pracy przy komputerze wymaga od nas posiadania takiego fotela, gdzie nasz kręgosłup jest odciążony. Meble biurowe Optimal to produkty przeznaczone do samodzielnego złożenia, można zastosować je w różnych branżach takich jak: sektor bankowości, IT, czy administracja lub gabinety medyczne.

Podstawka pod komputer to jeden z elementów mniejszych dodatków i mebli jakie można znaleźć w kolekcji Optimal ML Meble, które w prosty sposób poprawiają jakość wykonywania obowiązków. Można z ich udziałem stworzyć przyjemne miejsca pracy, gdzie nawet w domowym zaciszu sprawnie wykonywane są tego typu obowiązki. Podstawka pod komputer Optimal 27 ML Meble występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, ale opartych o motyw drewna, jak kolor bardziej ciepły jak i chłodniejszy ale za to jaśniejszy.

ML Meble to znany i ceniony producent mebli, który tworzy designerskie i nowoczesne meble do zastosowania w domowym zaciszu oraz w przestrzeni biznesowej. Meble biurowe Optimal mają również swoją użyteczność w przestrzeni, jak sale konferencyjne, gdzie można organizować eventy, konferencje oraz liczne szkolenia dla klientów oraz pracowników. ML Meble to wysoka jakość wykonania mebli w atrakcyjnych cenach.

Atuty mebli Optimal:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Nowoczesny design;
  3. Modułowy system mebli;
  4. Dobrze zorganizowana przestrzeń;

Opis

Szerokość
27
Wysokość
17
Głębokość
50
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Optimal ML Meble: