Półki do szafy Starlet DMRD12 Forte
search
  • Półki do szafy Starlet DMRD12 Forte

Półki do szafy Starlet DMRD12 Forte

Przyjemne dla oka, w szary kolorze półki do szafy Starlet w ilości trzech sztuk. Proste, wykonane z płyty wiórowej stanowią dobre uzupełnienie dla budowania własnej garderoby w domowym zaciszu.
169,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 48 cm wysokość: 42 cm głębokość: 3 cm

Ilość

Meble Forte dysponują dużym wyborem poszczególnych kolekcji, które warto wyposażyć interesującymi dekoracjami i dodatkami do pomieszczeń. Meble Forte posiadają ciekawy wymiar, można je dostosować do poszczególnych pomieszczeń. Niektóre szafy pokojowe, zwłaszcza przesuwane z kolekcji Starlet mają funkcję, która umożliwia instalowanie na nich półek do szaf, które tworzą praktyczne miejsce organizacyjne, na przechowywanie ubrań. Meble Forte w kolekcji Starlet przeważnie są białe, jednak dodatki w postaci przyjemnych białych półek do wnętrza szafy ułatwia jej organizację, w sposób klimatyczny i praktyczny.

Półki do szafy Starlet DMRD12 Forte to praktyczne półki, które można zamontować w środkowej części szafy przesuwnej. Wykonane w kolorze szarości z płyt wiórowych laminowanych do własnego, samodzielnego montażu. Półki idealne do zastosowania w codziennym życiu, kiedy chcemy zbudować praktyczną garderobę, która ma dużą przestrzeń, do realizowania swoich domowych organizacji. Półki takie są praktyczne, proste, dlatego idealnie ze sobą współgrają tworząc zgraną całość. Półki do szafy Starlet DMRD12 idealnie wkomponowują się w przyjazną dla oka poszczególną szafę z danej kolekcji.

Półki do szafy Starlet DMRD12 zostały wykonane według wysokich standardów, przy wykorzystaniu płyt wiórowych laminowanych odpornych na uszkodzenia. Produkty, które można montować bezpośrednio w szafie oraz jako samodzielne elementy dekoracyjne. Praktyczne, dobrze wyglądające elementy wyposażenia wnętrz wprowadzają w naszym życiu duże zmiany, dlatego warto w nie inwestować. Potrójne półki, umożliwiają zapanowanie nad domowymi ubraniami, tak że nasza przestrzeń staje się bardziej praktyczna i ujmująca, a mieszkańcy czują większy komfort wypoczynku.

Półki do szafy Starlet DMRD12 Forte są tak skonstruowane, że można je montować samodzielnie. Marka Forte od lat podbija rynek mebli wnętrzarskich, które są wygodne w użyciu, można je w sposób odpowiedni czyścić wilgotną ściereczką i stosować preparaty do mebli. Półki do szafy Starlet posiadają szerokie możliwości zastosowania, nie zawsze trzeba montować je bezpośrednio w szafie, w niektórych przypadkach na ścianę mogą mieć zastosowanie do własnych potrzeb, jako element praktyczny stosowany w codziennym życiu.

Meble Forte to duży wybór poszczególnych kolekcji, gdzie mamy możliwość stworzenia miejsca wygodnego do życia, w domowym zaciszu. Meble praktyczne, posiadające wiele funkcjonalności a także przydatne pod względem organizacyjnym. Budowanie wygodnej, przyjemnej dla oka przestrzeni jest również bardziej przyjemne z wykorzystaniem tych mebli, ponieważ są one w dużej mierze bardziej odporne na uszkodzenia i różnego rodzaju zarysowania.

Meble Forte wyposażone są w materiały dobrze przygotowane, aby meble mogły zostać u klientów w stanie nienagannym przez dużo lat. W ten sposób tworzy się miejsce wygodne w codziennym życiu, praktyczne i idealnie wkomponuje się w całość.

Meble Forte to meble nowoczesne i o dość prostej konstrukcji, która idealnie wpływa na jakość dobrze wyposażonego domu, w ergonomiczny i funkcjonalny sposób. Meble można dobierać według upodobania i gustu, tak aby stworzyć wygodne miejsce w salonie czy w innych częściach domu. W przypadku półek można montować je wewnątrz szaf pokojowych w przypadku typów rozsuwanych jak indywidualnie na ścianach w sposób wiszący.

Atuty mebli Forte:
  1. Meble przyjemne dla oka;
  2. Meble praktyczne;
  3. Duży wybór kolekcji;
  4. Uniwersalność;

Opis

Szerokość
48
Wysokość
42
Głębokość
3
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Starlet Forte: