Oświetlenie do łóżka Hey (Pasek LED biały) Forte
search
  • Oświetlenie do łóżka Hey (Pasek LED biały) Forte
  • Oświetlenie do łóżka Hey (Pasek LED biały) Forte
  • Oświetlenie do łóżka Hey (Pasek LED biały) Forte
  • Oświetlenie do łóżka Hey (Pasek LED biały) Forte

Oświetlenie do łóżka Hey (Pasek LED biały) Forte

Po zakupie łóżka dla młodzieży Hey, idealnym uzupełnieniem takiego łóżka jest zastosowanie jednego z dodatkowych opcji oświetlenia ledowego, dzięki czemu strefa wypoczynkowa zyska więcej przyjemnego ciepła. Tego rodzaju oświetlenie umieszczamy na cokole łóżka, w górnej jego części.

Dostępny od ręki

359,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Ilość

Oświetlenie Led do łóżka Hey Meble Forte

Stoisz przed zadaniem, by stworzyć uniwersalny pokój dla nastolatka? Wiadomo, że to nie łatwe wyzwanie. Taki cel wyznaczyli sobie pomysłodawcy z fabryki Forte i stworzyli kolekcję Hey. Grafitowo-białe wybarwienie poszczególnych modułów stanowi tło do wielu możliwości aranżacyjnych. Te bryły od marki Forte są dość nowoczesne, więc z pewnością każdy nastolatek będzie z nich zadowolony. Korpus mebla jest grafitowy a fronty są białe. Kropkę nad „i” stanowią białe uchwyty. Uniwersalność jest ważna w przypadków mebli dla dzieci i młodzieży, ponieważ dzięki temu unikniesz zbyt częstych zmian aranżacyjnych.

Prezentowana kolekcja Hey, którym typowym przedstawicielem jest łóżko młodzieżowe, to meble dla najmłodszych, charakteryzująca się harmonijnym połączeniem kolorystycznym, zapewniającym ład i porządek w pomieszczeniu. Kolekcja Hey jest kolekcją czerpiąca z zasad feng shui. Kojarzysz czym jest feng shui? To starożytna chińska filozofia planowania w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym. Istotą jest doprowadzenie do harmonijnego przepływu energii. Patrząc na łóżko 120x200 z kolekcji Hey można tą harmonię poczuć. Połącznie koloru jasnego z ciemnym daje harmonijny efekt, według zasad feng shui.

Atuty kolekcji:

  • Meble dla młodzieży
  • Inspiracja feng shui
  • Uniwersalny styl i wybarwienie

6487.png

Kolekcja Meble Forte Hey to minimalizm dla wymagających. Powstała z myślą o najmłodszych członkach rodziny. W kolekcji znajdziesz trzy pojemne szafy, trzy niezwykle funkcjonalne regały oraz biurko czy też oryginalne łóżko młodzieżowe. Oryginalny wygląd frontu brył uzyskano poprzez zastosowanie bocznych ścięć korpusu. To nie tylko ciekawe rozwiązanie wzornicze, ale również sposób na bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy.

Przedstawiona kolekcja Hey już od progu przypomina nam o ważnych zasadach feng shui. W tak zaplanowanej przestrzeni wszystko musi mieć swoje miejsce: zarówno wszelkie detale i przedmioty, jak i kolory. Jasne i ciemne barwy przenikają się nawzajem, przypominając, że istotą w aranżacji wnętrz jest harmonijne współegzystowanie dwóch sił, yin i yang. Połączenie odcieni dąb Śnieżny z szarością stanowi punkt wyjścia dla inspirujących kontrastów, które możemy wykorzystać w całym wnętrzu. Co właśnie możemy zaobserwować na przykładzie łóżka 120x200 Hey.

Łóżko Hey marki Forte to propozycje skierowana do pokoju młodzieżowego. Łóżko młodzieżowe zostało dopasowane do materaca o wymiarze 120x200 cm. Cena łóżka nie dotyczy materaca i stelaża. Ponadto charakteryzuje się linearną formą i kontrastowym zestawieniem kolorów. Wezgłowie łóżka jest wyższe, tapicerowane. Odcienie szarości zestawione z elegancką bielą przenikają się, ukazując nowoczesny charakter mebla.

Łóżko młodzieżowe Hey HEYL222 sprawdzi się również jako element aranżacji w sypialni, gdyż doskonale współgra z pozostałymi meblami z innych kolekcji, ze względu na swój uniwersalny charakter. Meble z kolekcji HEY producenta mebli Forte to nowoczesny system meblowy do wnętrza wielofunkcyjnego. Kontrastowe połączenie bieli z szarością można wykorzystać w każdym wnętrzu: pokoju młodzieżowym, sypialni jak i w salonie.

Idealnym uzupełnieniem takiego łóżka jest zastosowanie jednej z dodatkowych opcji oświetlenia ledowego, dzięki czemu strefa wypoczynkowa zyska więcej przyjemnego ciepła. Tego rodzaju oświetlenie umieszczamy na cokole łóżka, w górnej jego części.

Opis

Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Forte 30%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Hey Forte: