Listwy okalające z oświetleniem Starlet DMRZ01B Forte
search
  • Listwy okalające z oświetleniem Starlet DMRZ01B Forte

Listwy okalające z oświetleniem Starlet DMRZ01B Forte

Praktyczna listwa okalająca z oświetleniem do szaf rozsuwanych Starlet. Dodatek, który w sposób przyjemny dla oka tworzy przyjemny klimat w salonie, wykorzystując nowe możliwości montażowe.
679,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 281 cm wysokość: 215 cm głębokość: 24 cm

Ilość

Meble pokojowe to jedna z najbardziej podstawowych aranżacji przestrzeni w mieszkaniu czy domu, należy wybierać je takie, aby miała wiele zastosowań zarówno pod względem wizualnym oraz funkcjonalnym. Meble pokojowe podkreślają rangę danego miejsca, dlatego powinny zostać wybierane starannie, według potrzeb danych mieszańców. Meble Forte posiadają bogate kolekcje mebli zarówno do pokoju dziennego jak i mniejszych domowych przestrzeni jak jadalni czy przedpokój. Kolekcja Starlet to meble ciekawe w aranżacji ze względu na biały kolor z połyskiem, dlatego stosuje się w tej kolekcji inne, nietypowe elementy wyposażenia wnętrz jak np. listwy okalające montowane przy przesuwanych szafach.

Listwa okalająca z oświetleniem Starlet DMRZ01B Forte występuje w prostokątnym wydaniu, w kolorze białym gdzie występują elementy ledowe pozwalające wprowadzić w przestrzeni oświetlenie punktowe. Listwa okala część szafy przesuwanej, aby utrzymać ją w stabilnym położeniu, do tego dokładane są listwy według zapotrzebowania. Standard oświetlenia używany w danej listwie to klasa energetyczna A+. Takie elementy wyposażenia pozwalają wprowadzić w przestrzeni więcej nowoczesności, designerskiego wykonania, ale przeważnie w wykończeniu z dużym oświetleniem.

Listwa okalająca Starlet Forte to produkt dość praktyczny, pasuje do szerokich szaf, gdzie mamy drzwi rozsuwane, ale również otwierane na zewnątrz. Listwy montowane są według dołączonej instrukcji, która szczegółowo przeprowadza przez proces instalacji. Listwa okalająca Starlet Forte występuje w przyjemnej cenie, gdzie można wykorzystać ją do praktycznego miejsca w domu jakim jest domowa garderoba. Listwa przeznaczona jest przeważnie do szaf przesuwnych z kolekcji Starlet White.

Tworzenie domowej, dobrze zorganizowanej garderoby wymaga posiadania odpowiedniej szafy wnękowej lub rozsuwanej, dlatego coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju meble, które wprowadzają ład i porządek w domowym zaciszu. Wybierając szafy pokojowe, należy zwrócić uwagę z jakich materiałów są wykonane, czy są w stanie przetrwać kilka ładnych lat w stanie nienagannym i dobrze trzymać przestrzeń w porządku. Listwa okalająca taka jak Starlet Forte ułatwia zapanowanie nad montażem szafy, a także wydzielenia dla niej szafy, która jest wygodna w użyciu.

Meble Forte posiadają czasami nietypowe elementy dekoracyjne i wyposażenia przestrzeni.Tak samo jest w przypadku Listew Starlet, które mają wiele ciekawych i interesujących funkcji, które wprowadzają praktyczne zastosowanie w montażu. Meble Forte idealnie komponują się zarówno z dodatkami nowoczesnymi jak i bardziej w klasycznej formie. Od wielu lat meble te zdobywają serca, zwolenników wśród klientów, szukających konkretnych rozwiązań, zarówno do salonu jak i pokojów młodzieżowych.

Meble Forte to produkty praktyczne, które można stosować w przypadku dużej ilości rzeczy, które przez wiele lat mieszkania np. w jednym miejscu gromadzą się i tworzą zharmonizowaną przestrzeń, wygodną do codziennego życia. Meble Forte to produkty ergonomiczne, posiadają wygodne elementy wyposażenia. W przypadku listew okalających, ułatwiają one życie niejednej osoby, tworząc przyjemnie urządzony dom, według zasad współczesnego projektowania wnętrz. Takie listwy warto dobierać w przestrzeni, gdzie oświetlenie może grać główny element dekoracyjny, który wprowadza wiele praktyczny udogodnień w codziennym funkcjonowaniu w przestrzeni.

Atuty mebli Forte:
  1. Wysoka jakość wykonania poszczególnych mebli;
  2. Elastyczność;
  3. Dobrze zorganizowane meble do przechowywania rzeczy;
  4. Solidność;

Opis

Szerokość
281
Wysokość
215
Głębokość
24
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Starlet Forte: