Listwa okalająca z oświetleniem Starlet RDNZ02B-Z38 Forte
search
  • Listwa okalająca z oświetleniem Starlet RDNZ02B-Z38 Forte

Listwa okalająca z oświetleniem Starlet RDNZ02B-Z38 Forte

Listwa okalająca z oświetleniem to bardzo dobry dodatek montażowy przy szafach rozsuwanych kolekcji Starlet. Produkty utrzymane w dobrym wykonaniu, w białym przyjemnym kolorze.
599,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 181 cm wysokość: 215 cm głębokość: 24 cm

Ilość

Szafy pokojowe są produktem najczęściej wybieranym do aranżowania przestrzeni a także organizowania przestrzeni dla własnych potrzeb. Szafy pokojowe to produkt wysokiej klasy, które są w stanie odmienić niejedną przestrzeń, dobierane są do nich często dodatki jak listwy okalające w przypadku szaf przesuwnych. Meble pokojowe Forte w jednej z kolekcji dla domu posiadają funkcjonalne listwy okalające, idealnie współgrające z kolekcją Starlet, które same się z niej wywodzą. Szafy pokojowe idealnie ze sobą współgrają, jeśli postawi się je dwie w przedpokoju przeznaczone konkretnie dla danej osoby.

Meble Forte to produkty praktyczne, łatwe w czyszczeniu, gdzie można uzupełnić je o ciekawe dodatki. Szafy przesuwne Starlet często mają element dekoracyjny w postaci listwy okalające jak np. model Starlet RDNZ023B-Z38 Forte, który jest standardowym produktem w kolekcji, wyposażony w podwójne oświetlenie wykonane według standardu A++. Listwa okalająca z oświetleniem STarlet RDNZ02B-Z38 Forte idealnie współgra z szafami z tej samej kategorii. Listwy wykonane są w kolorze biały z delikatnym, jasnym połyskiem o przyjemny wykończeniu. Zamontowanie listwy tego typu pozwala na stworzenie eleganckiego, klimatycznego miejsca w salonie, lub w przestrzeni sypialnianej.

Listwy okalające w tym przypadku występują w kształcie prostokąta, który jest elementem potrzebnym aby utrzymać szafę przesuwną w odpowiednim ułożeniu. Listwa jest praktyczna, ergonomiczna i prosta w instalacji. Do każdej paczki dołączona jest instrukcja, która uczy jak krok po kroku założyć dane listwy okalające. Meble Forte posiadają bogaty wybór mebli do zaaranżowania salonu, listwy tego typu to dodatki, które pomimo swoich niewielkich wymiarów, są również ważne w procesie aranżacji salonu. W ten sposób pomieszczenie jest mocniej oświetlone, prezentuje się nad wyraz oryginalnie, a przestrzeń nabiera jasnego światła.

Meble Forte posiadają w sumie dużą ilość kolekcji. Każdy klient dobierze produkt własnego upodobania i zapotrzebowania. Meble Forte od lat podbijają rynek mebli pokojowych, poprzez solidne wykonanie oraz używanie mebli przydatnych w codziennym życiu. Meble Forte są łatwe w czyszczeniu, sprawiają że człowiek zyskuje na jakości życia. A mieszkanie jest dobrze urządzone, dobrane meble są praktyczne, gdzie osoba mieszkająca niezależnie czy sama czy z rodziną jest w stanie stworzyć wygodne miejsce do spotkań ze znajomymi oraz miejsce do pracy np. podczas pracy na laptopie.

Prezentowane meble pokojowe Forte w kolekcji Starlet tworzą kompozycje mebli nowoczesnych, w kolorze bieli z jasnym wykończeniem z połyskiem. Meble pokojowe takie mogą idealnie współgrać z różnymi kolekcjami. Jednak stosując szafy Starlet warto wybierać praktyczne listwy okalające z oświetleniem, aby wydobyć z pomieszczenia jak najwięcej światła oraz odpowiedniej, funkcjonalnej przestrzeni, która dobrze wpływa na jakość naszego życia. Stosowanie kolekcji Starlet z listwa, które mają oświetlenie, korzystnie wpływają na nasze samopoczucie zwłaszcza w okresie jesieni i zimy, kiedy zimne, chłodne powietrze wchodzi do naszej codziennej przestrzeni. Oświetlenie takie daje nam większy komfort podczas czytania, oglądania TV i spędzania czasu w różnych obszarach życia domowego;.

Atuty mebli Forte:
  1. Praktyczność;
  2. Uniwersalność;
  3. Duży wybór mebli;
  4. Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
181
Wysokość
215
Głębokość
24
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Starlet Forte: