Listwa okalająca z oświetleniem Starlet NPLZ02B-Z38 Forte
search
  • Listwa okalająca z oświetleniem Starlet NPLZ02B-Z38 Forte

Listwa okalająca z oświetleniem Starlet NPLZ02B-Z38 Forte

Listwa okalająca z oświetleniem to elegancki, przyjemny dla oka dodatek montażowy przy szafa przesuwanych. Listwa wykonana w jasnym kolorze bieli z połyskiem. Idealna do salonu i przedpokoju jako dodatek do szaf.
629,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 231 cm wysokość: 216 cm głębokość: 24 cm

Ilość

Instalacja dużej szafy pokojowe to spory wydatek zarówno finansowy jak i w zasoby ludzkie. Meble takie potrzebują często dodatkowych produktów, które są uzupełnieniem szafy np. listwy okalające, które zapobiegają przed uszkodzeniem szafy oraz jej przesuwaniu. Kolekcja Starlet wyposażona została właśnie o tego typu elementy wyposażenia, które montuje się przy szafie. Listwa taka została wykonana z oświetleniem typu NPLZ02B-Z38 Forte. Meble Forte to elegancko przygotowane meble do codziennego używania, które wprowadzają wysoką jakość wykonania i funkcjonalność.

Meble Forte posiadają kilka kolekcji, ale kolekcja Starlet to meble pokojowe białym kolorze z połyskiem, gdzie można zamontować sporą ilość rozsuwanych i otwieranych szaf. Dlatego listwa okalająca z oświetleniem Starlet NPLZ02B-Z38 Forte to najlepsza inwestycja. Taka lista zapobiega zniszczeniom, przy montażu szafy a także wprowadza dużą jakość wykonania, tworząc miejsce wygodne do zagospodarowania. Meble Forte od lat podbijają rynek meblarski, ponieważ posiadają sporą ilość mebli pokojowych do różnego rodzaju zastosowania.

Listwa okalająca Starlet Forte jest produktem okalającym szafy przesuwane w podobnym stylu i kolorze. Listwa jest dobrze wykonana, można solidnie zamontować do niej szafę i występuje w kształcie prostokąta. Listwa okalająca z oświetleniem NPLZ02B-Z38 Forte to praktyczny produkt do zabezpieczenia szafy przed przewróceniem, a także nadanie jej jasnego elementu dekoracyjnego. Lista odporna na uszkodzenia została wykonana z płyty wiórowej laminowanej, na której wykorzystano jasny kolor biały z połyskiem. Idealne uzupełnienie codziennej przestrzeni zarówno dla szafy jak i elementów uzupełniających.

Meble Forte zostały wyposażone w dużą ilość mebli praktycznych do codziennego użytku. Wśród nich można spotkać meble klasyczne, vintage oraz nowoczesne jak Starlet, które posiadają spory wybór szaf pokojowych, gdzie można zagospodarować przestrzeń w sposób wygodny i praktyczny. Meble takie idealnie pasują do jasnych pomieszczeń i przyjemnych dla oka kanap czy sof. Meble Forte to produkty przyjemne dla oka. Z meblami Forte można stworzyć ciekawe aranżacje salonu, jadalni oraz sypialni. Niektóre kolekcje mają przeznaczenie dla pokojów młodzieżowych oraz dziecięcych.

Kolekcja Startel to idealnie zaprojektowane jasne meble pokojowe, z wyposażeniem wygodnych listew okalających z oświetleniem wokół szafy. Kolekcja taka idealnie współgra z jasnymi meblami, najlepiej w kolorze białym. Idealne rozwiązania również dla miejsc publicznych, gdzie wnęki z szafami można postawić z odpowiednim obramowaniem, które idealnie współgra z przyjemnym miejscem jaki daje dobrze zaprojektowany salon oraz sypialnia we własnym domu. Listy okalające to świetny dodatek do szaf przesuwnych oraz otwieranych, gdzie potrzebne jest dopracowanie wyglądu pomieszczenia oraz ustabilizowanie danej przestrzeni.

Meble Forte pozwalają stworzyć wygodne miejsce do życia. Również mogą posłużyć jako elementy wyposażenia w miejscach publicznych jak placówki medyczne czy firmy administracyjne. Można w takich miejscach dobrze dobrać meble, wprowadzić zmiany, a także wyposażyć produkt wysokiej klasy dla gości czy pacjentów. Meble dobrze takie prezentują się z klimatycznymi dodatkami jak obrazy, plakaty w stylu retro oraz duże donice z kwiatami i roślinami zielnymi, które wprowadzają wysoką jakość komfortu i możliwości budowania przyjemnego miejsca do spotkań biznesowych oraz na wizytach u lekarza.

Atuty mebli Forte:
  1. Praktyczne, funkcjonalne meble wnętrzarskie;
  2. Duży wybór produktów o różnej stylizacji;
  3. Przyjemne dla oka meble;
  4. Wysoka jakość wykonania;

Opis

Szerokość
231
Wysokość
216
Głębokość
24
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Starlet Forte: