Kontakt: 502-353-004, Poznań - Podolany, ul.Szczawnicka 4
1 » O nas2

O nas

Poznański DOMAR S.A. to nowoczesne i dynamiczne przedsiębiorstwo handlowo usługowe. Jesteśmy obecni na rynku od 22 lat. Dojrzali klienci pamiętają naszych poprzedników - firmy WPHW i DOMAR. Wspólnie mamy już 67 lat doświadczenia w sprzedaży oraz w zarządzaniu nieruchomościami.
alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom z Wielkopolski - MEBLI, sprzętu RTV i AGD, a w wybranych sklepach także lamp, artykułów elektrotechnicznych, firan, porcelany użytkowej. DOMAR S.A. jest największym regionalnym sprzedawcą mebli oraz sprzetu AGD i RTV. Posiadamy własne Centrum Logistyczne w Poznaniu, dla wygody klientów zapewniamy transport, ułatwiamy kontakt z serwisem reklamacyjnym.

 


DOMAR S.A. jest właścicielem kilkunastu pawilonów handlowych, dwóch budynków administracyjno - biurowych o bardzo dobrej lokalizacji, m.in. w centrum Poznania oraz kilku baz magazynowych o dużej powierzchni. Część tych obiektów jest przedmiotem usług wynajmu.

Nazwa Spółki i logo DOMAR S.A. zostały zarejestrowane w Urzędzie Patentowym RP. Poznański DOMAR jest właścicielem nowej marki handlowej szczawnicka.pl, która stworzona została do popularyzacji sprzedaży mebli i samego DOMAR-u w Internecie.

DOMAR zdobył wiele tytułów i dyplomów za osiągnięcia handlowe oraz za całokształt współpracy. Tytuły i wyróżnienia  nie są przypadkowe. Wytrwałość  i dążenie do  wyznaczonego celu  są dostrzegane  i doceniane przez klientów oraz naszych partnerów. Przykładem  tego jest między innymi fakt, że  nasze Centrum Meblowe –  zdobyło prestiżowy tytuł Salonu Roku 2006, 2007, 2008 i 2009

Jesteśmy właścicielem nazwy i logo DOMAR S.A. co potwierdza m.in. rejestracja w Urzędzie Patentowym RP. Posiadamy również prawo do posługiwania się nazwą SZCZAWNICKA.PL, traktujemy ją jako nazwę własną naszego Centrum Meblowego, które znajduje się w Poznaniu właśnie przy ulicy Szczawnickiej 4.
Przejdź do strony głównej
 • NAJLEPSZE CENYMeble w konkurencyjnych cenach?
  Ekspozycja 6000m2?
  Dlaczego nie?!
  A dodatkowo co 2 tygodnie – #mebloszokcenowy czyli rabat -10% lub raty 0% na całą ofertę Partnerów promocji.
 • ZAKUPY NA RATYBrak gotówki nie jest już problemem. Ułatwiamy zakupy TU i TERAZ – Wybierasz co chcesz kupić z naszej oferty, informujesz Doradcę Klienta o chęci skorzystania z oferty ratalnej, przedstawiamy Tobie warunki, wypełniamy dokumenty i finalizujemy transakcje. Wkrótce także raty całkowicie on-line.
 • TRANSPORT MEBLIOferta sklepu internetowego to przede wszystkim meble - produkty o charakterze gabarytowym, wadze przekraczającej możliwość skorzystania ze zwykłej przesyłki pocztowej. Dlatego przygotowaliśmy kilka wariantów logistycznych. Priorytetem jest bezpieczeństwo przewozu mebli, zrezygnowaliśmy z najtańszych rozwiązań skupiając się na przygotowaniu oferty kompleksowej.
 • NASZE SALONY MEBLOWECentrum Meblowe Domar należy do sieci specjalistycznych sklepów MEBLE | RTV | AGD . Sklepy Domar znajdują się w następujących miejscowościach: Poznań, Mosina, Śrem, Środa Wielkopolska, Września, Oborniki Wielkopolskie, Szamotuły.
  Szczegóły na www.domar.com.pl

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERABĄDŹ PIERWSZYNOWOŚCI I PROMOCJE PROSTO NA TWOJĄ SKRZYNKE EMAIL

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Centrum Meblowe Szczawnicka - Domar.

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom z Wielkopolski - MEBLI, sprzętu RTV i AGD, a w wybranych sklepach także lamp, artykułów elektrotechnicznych, firan, porcelany użytkowej. DOMAR S.A. jest największym regionalnym sprzedawcą mebli oraz sprzetu AGD i RTV. Posiadamy własne Centrum Logistyczne w Poznaniu, dla wygody klientów zapewniamy transport, ułatwiamy kontakt z serwisem reklamacyjnym.
Bądź z nami
Centrum Meblowe Szczawnicka
KONTAKT
Centrum Meblowe DOMAR S.A. Centrum Meblowe DOMAR S.A.

Centrum Meblowe DOMAR S.A.
www.SZCZAWNICKA.pl

ul. Szczawnicka 4
60-471 Poznań

e-sklep@szczawnicka.pl
61 848 58 79
61 848 58 63
502 353 004

Obsługa Sprzedaży Stacjonarnej i Internetowej pon-sob 10-19, niedziela 10-16;
© 2018 DOMAR S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.