MINI meblościanka biały mat & sosna norweska Furnival
search
  • MINI meblościanka biały mat & sosna norweska Furnival
  • MINI meblościanka biały mat & sosna norweska Furnival
  • MINI meblościanka biały mat & sosna norweska Furnival

MINI meblościanka biały mat & sosna norweska Furnival

Nowoczesna MINI meblościanka w kolorach neutralnych jak biały mat i sosna norweska, prezentują się przyjemnie, ciepło w pomieszczeniach, gdzie mamy dużo światła jak i elementy wykonane z materiałów i tkanin.
791,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 175 cm wysokość: 195 cm głębokość: 38 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Meble Furnival to nowoczesne meble pokojowe, z zamontowanymi dodatkami w postaci oświetlenia LED, które stanowią komplet dodany do poszczególnych kolekcji meblościanek. Meble Furnival cechuje praktyczne zastosowanie mebli, nowoczesny wygląd mebli, eleganckie wykonanie, a także zastosowanie oświetlenia LED w poszczególnych modelach. Meble Furnival przeważnie zostały wykonane z płyt wiórowych laminowanych, a także z płyt MDF. Niektóre elementy wyposażenia zostały wyposażone w szklane elementy jak szyba w drzwiach oraz szklane półki.
alt
Mini meblościanka biały mat i sosna norweska to niewielkich wymiarów meblościanka, przeznaczona do montażu na niewielkich powierzchniach. Meblościanka została wyposażona w szafkę RTV, półkę na książki oraz szafkę do powieszenia na ścianie. Każdy z tych elementów występuje w białym kolorze matu, z dekorem w kolorze sosny norweskiej. Stylizacja mebli oparta jest o prosty design, ale ciekawe dodatki w postaci dekoru przełamującego barwę bieli oraz oświetlenie wbudowane w zestawie. Meblościanka MINI Furnival występuje w trzech aspektach kolorystycznych, tutaj mamy model w barwach bieli mat oraz sosny.

Meblościanka MINI biały mat i sosna to produkt umożliwiający tworzenie nowoczesnych pomieszczeń w atrakcyjny sposób, gdzie zastosowano praktyczne elementy jak wisząca półka, w której można pomieścić ubrania czy inne przedmioty. Meblościankę można postawić w mniejszej kawalerce, mniejszym pokoju. Produkt wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej w części korpusowej oraz frontowej. W danych meblach zastosowano obrzegowanie ABS, a w częściach zamykanych plastikowe malowane uchwyty. Nóżki, na którym postawiona jest meblościanka są koloru czarnego, wykonanego z plastiku. Do danego produktu dołączono oświetlenie LED w postaci białego światła punktowego.

Meblościanka MINI posiada wbudowane wnęki, do przechowywania i eksponowania dekoracji. W szafce RTV, gdzie można zamontować sprzęt TV znajduje się miejsce do postawienia dekodera i odtwarzaczy w otwartych wnękach. W części zamykanej, gdzie mamy fronty w kolorze białym można zbudować kolekcję ulubionych filmów na DVD. Meblościanka prezentuje się dość oryginalnie i nowocześnie, z jej udziałem można stworzyć całkiem przyjemne pomieszczenie, gdzie utrzymane zostają wszystkie aspekty pomieszczenia funkcjonalnego i nowoczesnego z dobrym i wygodnym oświetleniem LED.
alt
Meblościanki w salonach czy pokojach, to dobra inwestycja, ponieważ mamy meble pojemne, gdzie wszystko się pomieści, a jednocześnie mamy komplet mebli przy stosunkowo dobrym aspekcie cenowym. Obecnie meblościanki przeżywają swój nowy renesans, gdzie coraz więcej osób pragnie tego typu rozwiązania, aby stworzyć miejsce wygodne do mieszkania i organizowania tak przestrzeni, aby wszystko znajdowało się w stałym miejscu.

Meble Furnival w ostatnim czasie stworzyło kilka dość ciekawych modeli meblościanek, wszystkie w dość nowoczesnym wykonaniu, gdzie gra świateł ma duże znaczenie. Meble Furnival to praktyczne, dobrze wykonane meble, które posłużą nam przez lata. Meblościanki Furnival dostarczane są w paczkach. Produkt służą do samodzielnego montażu z dość prostą instrukcją dołączoną w komplecie. Meble Furnival występują w różnych modelach kolorystycznych i wykończeniowych. Eleganckie, dobrze wykonane meble zarówno do mniejszych mieszkań, jak i większych domów, dlatego warto wybierać poszczególne zestawy meblościanek.

Atuty mebli Furnival:
  1. Duży wybór nowoczesnych meblościanek;
  2. Jakość wykonania mebli;
  3. Meble zarówno do domów jak i mniejszych mieszkań;
  4. Meble są pojemne i funkcjonalne;

Opis

Szerokość
175
Wysokość
195
Głębokość
38
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Logistyczne
[{'weight':23,'length':105,'width':56,'height':9,4},{'weight':33,'length':130,'width':40,'height':13,9}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5903707570201
MPN
5903707570201

Zobacz również inne produkty z kolekcji :