Meblościanka BLADE 4 Furnival

Meblościanka BLADE 4 Furnival
search
 • Meblościanka BLADE 4 Furnival
 • Meblościanka BLADE 4 Furnival
 • Meblościanka BLADE 4 Furnival
 • Meblościanka BLADE 4 Furnival
 • Meblościanka BLADE 4 Furnival
 • Meblościanka BLADE 4 Furnival

Czym meble do salonu Blade mogą Cię zaskoczyć? Cechą wyróżniającą je spośród innych dostępnych na rynku mebli nowoczesnych jest na pewno dekor 3D, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób preferujących nowoczesny, a zarazem odważny design.

2 028,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 280 cm wysokość: 195 cm głębokość: 43 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Meblościanka Blade 4 czarny/sahara połysk Furnival

Czy jesteś fanem nowoczesności czy wolisz bardziej tradycyjne przestrzenie? Kolekcja Blade od marki mebli do salonu Furnival, to z pewnością meble, które spodobają się zwolennikom głównie współczesnych trendów. Spójrz na meblościankę Blade, która dostępna w wybarwieniu czerń Sahara połysk, już jutro może znaleźć się w Twoim salonie. W rankingu popularności mebli Furnival, największą sympatię zdobyła właśnie kolekcja Blade.

Marka Furnival znana jest na polskim rynku już od wielu lat. To dobry moment na krótką jej charakterystykę. Firma Furnival została założona w 2011 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dystrybucji mebli na rynku krajowym i europejskim. Wykreowano własną ideologię współpracy, która jest jednym z głównych atutów w kontaktach handlowych. Opiera się ona na właściwie rozumianej formie współpracy, gdzie obie ze stron czerpią wymierne korzyści oparte na wzajemnej lojalności oraz na ciągłym udoskonalaniu oferty i jakości obsługi. Profesjonalne podejście do dystrybucji swoich produktów zapewnia ciągły rozwój firmy. Ich motto, które towarzyszy im przy podejmowaniu każdej biznesowej decyzji, to Dobre meble nie muszą być drogie. Sprawdź więc ofertę kolekcji Blade w naszym sklepie internetowym i przekonaj się o tym sam.

Czym meble do salonu Blade mogą Cię zaskoczyć? Cechą wyróżniającą je spośród innych dostępnych na rynku mebli nowoczesnych jest na pewno dekor 3D, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób preferujących nowoczesny, a zarazem odważny design. Najlepiej sprawdzą się we wnętrzach przestrzennych, gdyż tylko wtedy odpowiednio wyeksponują swoje walory. Korpus czarny poszczególnych brył jest matowy, a fronty w kolorze SAHARA są w wysokim połysku.

Atuty wyróżniające kolekcję Blade:

 • Wybarwienie czerń Sahara połysk
 • Nowoczesny design
 • Dobre, ale niedrogie meble
 • Dekor 3D na frontach
 • Oświetlenie led białe

Jak wiadomo, meblościanka to układ pewnych brył, tworzących spójną całość. Coraz częściej spotykamy na rynku wyposażenia wnętrz meblościanki nowoczesne. Taki twór, charakterystyczny dla mebli z ubiegłego wieku, meblościanka przeżywa rozkwit. Tak właśnie jest w przypadku prezentowanej kolekcji. Jakie bryły znajdziesz w układzie meblościanki Blade?

W skład meblościanki wchodzą:

 1. Szafka wisząca - 33 cm szerokości x 35 cm głębokości x 116 cm wysokości
 2. Szafka wisząca - 33 cm szerokości x 35 cm głębokości x 116 cm wysokości
 3. Witryna wisząca - 33 cm szerokości x 35 cm głębokości x 116 cm wysokości
 4. Witryna wisząca - 33 cm szerokości x 35 cm głębokości x 116 cm wysokości
 5. Szafka RTV - 280 cm szerokości x 43 cm głębokości x 35 cm wysokości
 6. Półka - 110 cm szerokości x 19,5 cm głębokości x 23 cm wysokości

Opis

Szerokość
280
Wysokość
195
Głębokość
43
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5903707570003
MPN
5903707570003