LAUREN MINI meblościanka biały mat & biały połysk Furnival
search
  • LAUREN MINI meblościanka biały mat & biały połysk Furnival
  • LAUREN MINI meblościanka biały mat & biały połysk Furnival
  • LAUREN MINI meblościanka biały mat & biały połysk Furnival
  • LAUREN MINI meblościanka biały mat & biały połysk Furnival

LAUREN MINI meblościanka biały mat & biały połysk Furnival

Meblościanka Lauren MINI została stworzona do mniejszych pomieszczeń, jak mieszkania typu kawalerka czy z wykorzystaniem aneksu kuchennego. Meblościanka Lauren MINI jest dostosowana do montażu samodzielnego, dzięki zastosowaniu instrukcji dołączonej do zestawu. 
1 154,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 210 cm wysokość: 190 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Meble Furnival to eleganckie ale przede wszystkim nowoczesne meble do postawienia w salonie w mieszkaniach o większych metrażach jak i domach. Meble Furnival posiadają spora ilość praktycznych, dobrze wykonanych kolekcji, które można zastosować w różnego rodzaju aranżacjach, zarówno w jasnych kolorach, jak i tych ciemniejszych. Meble Furnival z roku na rok podbijają rynek meblarski w Polsce. Produkty wysokiej jakości, gdzie można stworzyć nowoczesne, praktyczne wnętrza.
alt
Kolekcja Lauren Mini to mniejsza wersja kolekcji Lauren, która została stworzona w 2020 roku. Lauren Mini posiada w swoim składzie piękną witrynę z szufladami oraz elementami szkła i światła LED. Meblościanka Lauren Mini to kolekcja mebli do postawienia nie tylko, na dużych powierzchniach, ale również w mniejszych mieszkaniach, gdzie ważnym elementem danej meblościanki jest zastosowanie białego koloru mat i połysku z przepięknym niebieskim oświetleniem, który montowany jest w części szklanej danej meblościanki.

Meblościanka Lauren MINI Furnival to zestaw mebli przeznaczonych do pomieszczeń utrzymanych w jasnych kolorach, gdzie ważnym elementem wyposażenia jest oświetlenie. Lampki LED stosowane w meblościance Lauren Mini mają kolor niebieski. Korpusy mebli posiadają materiał pod nazwą płyty wiórowe z laminatem, a frontowa część oparta jest o płyty MDF z foliowaniem. Meblościanka Lauren Mini posiada obrzegowanie ABS, gdzie dany element zapobiega odpryskom na meblach.

Meblościanka Lauren MINI Furnival to produkty praktyczne, eleganckie, dobrze wykonane w kolorach bieli. Meblościanka Lauren MINI jest dostosowana do pomieszczeń jasnych, gdzie warto postawić ciekawe i niepowtarzalne dodatki dekoracyjne. Meblościanka Lauren MINI sama w sobie stanowi dobry element wyposażenia, dlatego nie zawsze potrzebne są takie elementy jak dekoracje czy ozdoby, albo w niewielkiej ilości.

Meblościanka Lauren MINI Furnival została wyposażona w witrynę, szafkę wiszącą, półkę na dekoracje i książki oraz w szafkę RTV. Meblościanka Lauren MINI są produktami dostarczanymi w paczkach do samodzielnego montażu. Idealny zbiór mebli do tworzenia nowoczesnej, przyjemnej przestrzeni. Meblościanka Lauren MINI Furnival została wyposażona w elementy oświetleniowe jak lampki LED w kolorze niebieskim, które nadają przestrzeni niepowtarzalny styl i elegancki wizerunek.
alt
Meble Furnival to nowoczesne kolekcje mebli pokojowych z wykorzystaniem eleganckich elementów oświetlenia LED w kolorze niebieskim. Meble Furnival przeznaczone są do montażu samodzielnego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii meblarskich. Meble Furnival występują w różnych kolekcjach zarówno białych jak i czarnych. Meble Lauren MINI elegancko wprowadzają zmiany w pomieszczeniach mniejszych jak mieszkania z aneksem kuchennym. Meble Lauren MINI wykonane są z solidnych materiałów, odpornych na uszkodzenia, gdzie ważnym elementem jest wykończenie danego miejsca.

Meble Furnival są produktami praktycznymi, gdzie ważnym elementem jest wykończenie w kolorze białym, z wykorzystaniem dekoru mat i połysku. Meblościanka idealnie współgra z takimi elementami wyposażenia jak eleganckie świtało pokojowe wpadające z szerokich i dużych okiennic. Meble Lauren MINI Furnival są produktami ergonomicznymi, gdzie można przechowywać sporej ilości rzeczy, gdzie można organizować przestrzeń zarówno na odzież, kosmetyki, czy nawet książki i płyty.

Atuty mebli Furnival:
  1. Duża ilość nowoczesnych kolekcji;
  2. Ergonomia;
  3. Meble w kolorach białych i czarnych;
  4. Ciekawa stylizacja pomieszczeń;

Opis

Szerokość
210
Wysokość
190
Głębokość
40
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Furnival 10%
Logistyczne
[{'weight':28,'length':134,'width':41,'height':12,3},{'weight':20,'length':141,'width':39,'height':7,5},{'weight':35,'length':121,'width':41,'height':13}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5903707570218
MPN
5903707570218

Zobacz również inne produkty z kolekcji :