Sam - Szuflady Do Łóżka Piętrowego Sam - Olcha - Wymiary 885X205 Mm Halmar
search
  • Sam - Szuflady Do Łóżka Piętrowego Sam - Olcha - Wymiary 885X205 Mm Halmar
  • Sam - Szuflady Do Łóżka Piętrowego Sam - Olcha - Wymiary 885X205 Mm Halmar

Sam - Szuflady Do Łóżka Piętrowego Sam - Olcha - Wymiary 885X205 Mm Halmar

Szuflady serii mebli dziecięcych Sam/Halmar - to prosty sposób na porządek w pokoju Twoich pociech. Zestaw dwóch pojemnych szuflad w ciepłym kolorze Olcha, dedykowanych łóżkom piętrowym Sam. Szuflady doskonale nadają się do przechowywania zabawek lub pościeli dziecięcej, zaoszczędzając przy okazji miejsce w pokoju.
249,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 86 cm wysokość: 21 cm

Sam - Szuflady Do Łóżka Piętrowego Sam - Olcha - Wymiary 885X205 Mm Halmar to zestaw praktycznych pojemnych szuflad do łóżka piętrowego o wymiarach 885 X 205 mm. Zestaw szuflad do łóżka piętrowego został wykonany z litego drewna sosnowego w odcieniu jasnej olchy. Te praktyczne szuflady mogą posłużyć jako pojemniki na pościel lub miejsce do przechowywania zabawek lub odzieży. Szuflady Do Łóżka Piętrowego Sam - Olcha posiadają praktyczne frezowania, które nie tylko zastępują uchwyty, ale nadają meblom swoistego bajkowego uroku.
Łóżka piętrowe SAM zostały stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży. Świetnie nadają się także do niewielkich pomieszczeń, gdzie uważnie należy aranżować przestrzeń.
Firma Halmar jest polską fabryką meblową, powstałą w 1989 roku. Jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, oraz producentem własnych, zaprojektowanych przez polskich projektantów, bogatych kolekcji mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
86
Wysokość
21
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 10%
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :