Marinella Biały Łóżko Halmar
search
  • Marinella Biały Łóżko Halmar
  • Marinella Biały Łóżko Halmar
  • Marinella Biały Łóżko Halmar
  • Marinella Biały Łóżko Halmar
  • Marinella Biały Łóżko Halmar

Marinella Biały Łóżko Halmar

Łóżko Marinella Halmar wykonane jest w kolorze białym posiada ramę na materac, a także dodatkowe miejsce w postaci wysuwanego pojemnika na pościel. Łóżko posiada wbudowane ochraniacze przed upadkiem z łóżka.
806,00 zł

Wysyłka w ciągu: 9 tygodni,

szerokość: 88 cm wysokość: 60 cm głębokość: 164 cm

Ilość

Wygodne meble do sypialni potrafią całkowicie zmienić nie tylko wizerunek danego pomieszczenia, ale również wpływa to na jakość snu. Producent mebli Halmar tworzy nowoczesne miejsce do spędzania nocy w sypialni oraz w pokojach dziecięcych. Wymownymi meblami często są białe łóżka, czy meble sypialniane, które zmieniają wizerunek pomieszczenia na bardziej obszerny i tworzący nowoczesne miejsce do życia.

Łóżko białe Marinella Halmar to wygodne miejsce do spania przeznaczone zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Produkt meblowy został wykonany w kolorze śnieżnej bieli z drewna litego sosnowego lakierowanego. Łóżko dostępne jest bez materaca, które można wyposażyć w materac piankowy pod nazwą TURYN o wymiarach 160x80 cm. Montaż łóżka jest samodzielny i dość prosty. Łóżko białe Marinella Halmar występuje w kolorze białym posiada solidną ramę, która ma obrzegowania ABS i obudowę w postaci raszek, gdzie zabezpieczają przed upadkiem podczas snu.

Łóżko do sypialni Marinella Halmar posiada wmontowany pojemnika na dodatkową pościel czy materac. Mebel znajduje się na prostych nogach w kolorze białym. Rama posiada zabezpieczenie przed upadkiem i ułatwiające wstawanie z łóżka. Wspomniany mebel łóżkowy idealnie sprawdza się w jasnych pomieszczeniach, pasuje do miejsc utrzymanych w klimatach minimalizmu, gdzie ważnym czynnikiem jest prostota i przestrzeń. Łóżko Marinella to idealny produkt meblowy do pokoju dziecka, jest niewielkich wymiarów i idealnie sprawdza się w przestrzeni mieszkalnej pokoju, gdzie znajduje się dziecko.

Łóżka tego typu są dość funkcjonalne, można w danej przestrzeni stworzyć wygodne miejsce do spania, gdzie możemy postawić elegancki biały stolik nocny czy nad samym łóżkiem powiesić mniejszych wymiarów półkę na książki. Łóżka do spania Marinella Halmar pasują do przestrzeni jasnych, z dużą ilością światła, nad samym łóżkiem można zamontować niewielkie oświetlenie LED. Łóżka tego typu można postawić w przestrzeni z innymi białymi meblami, ale również tam gdzie znajdują się meble w kolorach drewna. Łóżko Marinella Halmar wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, ma nowoczesny design i sprawdza się na wielu przestrzeniach gdzie mieszkają dzieci oraz nastolatkowie. Łóżko jest proste do utrzymania czystości, można z jego udziałem stworzyć przyjazne miejsce do spania. Łóżko tego typu można postawić w przestrzeni również w sypialni.

Stworzenie wygodnej przestrzeni do spania, zaczyna się od wyboru odpowiedniego łóżka zarówno dla osoby dorosłej jak i dla dzieci. Tego typu meble do spania można znaleźć u producenta mebli Halmar, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpowiednie dla przestrzeni gdzie spędza się dużo czasu na spaniu oraz odpoczynku. Montaż łóżek Marinella Halmar jest samodzielny, idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach jasnych, prostych z elementami kolorów beżu oraz bieli.

Meble pokojowe Halmar można zastosować zarówno w sypialni, w pokoju dziennym, a w niektórych modelach mebli również w pokojach dzieci i nastolatków. Tego typu meble jak Halmar idealnie sprawdzają się przy tworzeniu nowoczesnych przestrzeni mieszkalnej o dużych udogodnieniach dla zdrowia, odpoczynku i pracy. Meble tego typu sprawdzają się zarówno w dużych domach, jak i mniejszych mieszkaniach, nawet o niewielkim metrażu.

Atuty mebli Halmar:

Wygoda;
Elegancja;
Funkcjonalność;
Prostota;

Opis

Szerokość
88
Wysokość
60
Głębokość
164
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000