Łóżko Julietta JLTL142 Forte
search
 • Łóżko Julietta JLTL142 Forte
 • Łóżko Julietta JLTL142 Forte
 • Łóżko Julietta JLTL142 Forte

Łóżko Julietta JLTL142 Forte

Łóżko z kolekcji Julietta od producenta Forte Meble model JLTL142 to niezbędny element wyposażenia każdej sypialni. Łóżko Julietta zostało stworzone z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Dwuosobowe łóżko do sypialni charakteryzuje się prostym i regularnym kształtem. Dwuosobowe łóżko z serii Julietta to funkcjonalny mebel o wymiarach 160x200, który zapewni komfortowe warunki do snu i wypoczynku. Rama łóżka cechuje się prostotą oraz minimalizmem, natomiast wezgłowie produktu jest wysokie i pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji podczas czytania ulubionej lektury. Łóżko Julietta JLTL142 wchodzi w skład mebli systemowych marki Forte, dostępne elementy uzupełniające to: komoda, szafa, witryna, ława, stolik nocny, półka wisząca, a także gotowe zestawy mebli. Całość została precyzyjnie wykonana z pły
829,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 147 cm wysokość: 80 cm głębokość: 206 cm

Ilość

Łóżko Julietta JLTL142​ Forte

Kolekcję Julietta od producenta Forte Meble można określić jako połączenie tradycji, nowoczesności, funkcjonalności oraz estetyki. Julietta to linia nowoczesnych i funkcjonalnych mebli przeznaczonych do jadalni, salonu lub sypialni. Jasne, kobiece tonacje – Dąb Sonoma połączony z klasyczną bielą rozświetlą wnętrza. Delikatna kolorystyka została zestawiona z bezpretensjonalnym, ponadczasowym rysunkiem słojów. Niewątpliwie charakterystycznym elementem kolekcji Julietta od marki Forte Meble są pogrubione wieńce oraz boki brył. Kolekcja została uzupełniona o linearne metalowe uchwyty, które wykonano w kolorze aluminium. Do produkcji mebli z kolekcji Julietta od Forte wykorzystano wysokiej jakości płyty meblowe laminowane ze zwiększoną odpornością na zarysowania i uszkodzenia. Wykorzystanie płyty meblowej jest gwarancją solidności i komfortu użytkowania.

alt
Łóżko z kolekcji Julietta od producenta Forte Meble model JLTL142 to niezbędny element wyposażenia każdej sypialni. Łóżko Julietta zostało stworzone z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Dwuosobowe łóżko do sypialni charakteryzuje się prostym i regularnym kształtem. Charakterystyczna dla całej kolekcji Julietta od marki Forte pogrubiająca listwa, nadaje mu solidny wygląd. Model JLTL142 został wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, co gwarantuje długoletnią eksploatację produktu. Przy wykończeniu łóżka Julietta zastosowano laminat, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, a przede wszystkim prezentuje się estetycznie, elegancko, a zarazem nowocześnie. Dwuosobowe łóżko z serii Julietta to funkcjonalny mebel o wymiarach 160x200, który zapewni komfortowe warunki do snu i wypoczynku. Rama łóżka cechuje się prostotą oraz minimalizmem, natomiast wezgłowie produktu jest wysokie i pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji podczas czytania ulubionej lektury. Białe wezgłowie z okalającą ramą w dekorze Dębu Sonoma doskonale podkreśla stylistykę mebla. Dwuosobowe łóżko z kolekcji Julietta od producenta Forte Meble posiada możliwość zamontowania 2-punktowego oświetlenia typu LED o ciepłej barwie światła i klasie energetycznej A+. Łóżko Julietta JLTL142 wchodzi w skład mebli systemowych marki Forte, dostępne elementy uzupełniające to: komoda, szafa, witryna, ława, stolik nocny, półka wisząca, a także gotowe zestawy mebli. Całość została precyzyjnie wykonana z płyty laminowanej.  Łóżko Julietta firmy Forte będzie miejscem do którego z radością będzie się wracać każdego dnia, a jego jasna kolorystyka z łatwością wpisze się w rozmaite aranżacje i umożliwi szeroki wybór dodatków do nowoczesnej sypialni.

 

Wymiary:
 

Szerokość: 147 cm

Głębokość: 206 cm

Wysokość: 80 cm
 

Wykonanie:

 • Korpus został wykonany z płyty laminowanej, białą wstawkę na wezgłowiu pokryto folią na wysoki połysk
 • Łóżko sprzedawane jest bez materaca i wkładu
 • Głębokość od burty łóżka do listwy podtrzymującej stelaż i materac wynosi 17,8 cm
 • Nowoczesna konstrukcja
 • Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce
 • Produkt nowy, oryginalnie zapakowany
 • Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu
 • Elementy montażowe w zestawie

Kolorystyka/wybarwienie:

 • Q34 – Dąb Sonoma / Biały połysk

 

Opis

Szerokość
147
Wysokość
80
Głębokość
206
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Logistyczne
[{'weight':35, 'length':82, 'width':8, 'height':208},{'weight':4, 'length':16, 'width':13, 'height':19}]
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Julietta Forte: