Leonie 2 Łóżko Białe Halmar
search
  • Leonie 2 Łóżko Białe Halmar
  • Leonie 2 Łóżko Białe Halmar
  • Leonie 2 Łóżko Białe Halmar

Leonie 2 Łóżko Białe Halmar

Łóżko dwuosobowe w kolorze białym wyposażone w podwójne miejsce na materac. Dolna część łóżka posiada miejsce na dodatkowy materac i jest wysuwana do przodu. Łóżko w kolorze białym.
1 139,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 96 cm wysokość: 65 cm głębokość: 209 cm

Sypialnia to jednej z najważniejszych miejsca w domu czy mieszkaniu, pozwala na odpoczynek i nabranie sił po całym dniu pracy i obowiązków. Producent mebli Halmar został wyposażony w bogaty wybór łóżek do sypialni wykonane z wysokiej jakości materiałów w nowoczesnym wykonaniu. Białe meble do sypialni wprowadzają ciepło i wysoki komfort wykonania. Takie meble znakomicie sprawdzają się w sypialni zarówno dla pojedynczej osoby oraz dla przestrzeni dwuosobowej.

Łóżko białe Leonie 2 Halmar to designerskie podwójne łóżko wykonane z drewna litego oraz płyty MDF lakierowanej na kolor biały. Łóżko posiada obrzegowanie ABS, a także dwa miejsca na materac. Łóżko sprzedawane jest bez materaca, ale można dobrać model Neapol. Łóżko w górnej części posiada stelaż na zamontowanie materaca, a dolna część jest to miejsce wysuwane na dodatkowy materac. Łóżko posiada biały kolor i posiada zamontowane oparcie, które pozwala również na siedzenie w godzinach wieczornych na łóżku oraz na czytanie książek i spędzanie czasu na oglądaniu kina domowego.

Łóżko do sypialni białe Leonie 2 Halmar to model takiego łóżka, które ma dużą funkcjonalność. Takie łóżka idealnie sprawdzają się zarówno w dużych sypialniach, jak w mniejszych kawalerkach. Łóżko do sypialni białe Leonie 2 Halmar wykonane jest w nowoczesny sposób, można zamontować je nawet w pokoju młodzieżowym. Przy łóżku warto zamontować dodatkowy produkt meblowy w postaci szafki nocnej najlepiej z ciekawą i praktyczną lampką, gdzie mamy dużo światła tuż przed pójściem spać. Nad łóżkiem lub ogólnie w sypialni można zamontować półkę, na której można postawić książki czy mniejsze bibeloty i to najlepiej w kolorze białym.

Łóżka do spania Leonie 2 Halmar można wyposażyć w wysokiej klasy materace, dolna część łóżek posiada wmontowane wysuwane schowki na dodatkowe materace. Łóżka tego typu można wykorzystywać również w miejscach tam, gdzie młodzież i dzieci przyjeżdżają w okresie letnim na wakacje jak obozy, kolonie czy domy wczasowe młodzieżowe. Wyjazd nad morze czy w góry w odpowiednim miejscu do noclegowni, można wyposażyć właśnie w tego typu łóżka dwuosobowe.

Wygodne meble do sypialni pozwalają daną noc, spędzić bez większych problemów. Montowane materace powinny mieć właściwości prozdrowotne, gdzie nasze plecy odpoczywają ale mają również odpowiednie ułożenie. Meble do sypialni Halmar można postawić w przestrzeni mieszkalnej zarówno w domach jednorodzinnych jak w mieszkaniach, gdzie mieszkają osoby same. Takie łóżka są praktyczne, można z ich udziałem z odpowiednimi dekoracjami i innymi meblami do sypialni stworzyć komfortowe miejsce do spania, przytulne i ciepłe. Poza tym takie łóżka jak Leonie 2 pozwalają daną przestrzeń utrzymać w porządku i w sposób dobrze zorganizowany.

Producent mebli Halmar posiada bogaty wybór mebli do sypialni w tym praktyczne, wygodne łóżka do postawienie w miejscu do spania. W kolekcjach łóżek Halmar znajdują się takie meble jak wykonane w kolorze białym oraz z motywem drewna, które w pewien sposób są uniwersalne i odmieniają niejedną przestrzeń, tworząc komfortową aranżację wnętrz.

Atuty mebli Halmar:

Wygodne meble pokojowe;
Wysoka jakość wykonania;
Duży wybór łóżek;
Prostota;

Opis

Szerokość
96
Wysokość
65
Głębokość
209
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny