• Darmowa dostawa!
Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech Halmar
search
  • Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech Halmar
  • Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech Halmar
  • Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech Halmar
  • Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech Halmar
  • Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech Halmar

Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech Halmar

Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech firmy Halmar to propozycja niezwykle eleganckiego łóżka sypialnianego w rozmiarze 160cmX200cm, z pikowanym wezgłowiem, obitym tkaniną w kolorze popielatym. Konstrukcja mebla to lite drewno kauczukowe w okleinie w kolorze orzech. Łóżko znajdzie swoje miejsce we wnętrzach nowoczesnych, jak i w stylu skandynawskim.

Dostępny od ręki

2 129,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 162
162 cm
wysokość: 102
102 cm
głębokość: 208
208 cm

Ilość

nowoczesnych oraz urządzonych w stylistyce skandynawskiej.
Łóżko posiada wymiary 160 × 200 cm.
Cassidy Łóżko Popielaty / Orzech Halmar jest sprzedawane bez materaca, lecz producent poleca do kompletu w opcji POLARIS 160. Konstrukcja łóżka została wykonana z litego drewna kauczukowego z dodatkiem płyty MDF oraz okleiny w kolorze orzecha. Tapicerowane wezgłowie z zaokrąglonymi rogami, jest obite miękką tkaniną velvet w kolorze popielatym; stanowi ono praktyczny element łóżka, można się na nim wygodnie oprzeć. Łóżko zostało wyposażone w niskie, zaokrąglone nóżki ze stópkami w kolorze złota.

Firma Halmar jest polską fabryką meblową, powstałą w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, lecz przede wszystkim produkuje własne, zaprojektowane przez polskich projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
162
162
Wysokość
102
102
Głębokość
208
208
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny