Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte
search
  • Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte
  • Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte
  • Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte
  • Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte

Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte

Elegancki stolik okolicznościowy, to sposób na spędzanie czasu z naszymi znajomymi przy kawie i dobrym obiedzie. To również produkt na wspólne spędzanie czasu z rodziną, gdzie mamy stolik wykonany z ciemnego koloru dębu w połączeniu czarnego dębu. Produkt dość ciekawy wizualnie, atrakcyjny i odpowiedni funkcjonalny. 
399,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 90 cm wysokość: 43 cm głębokość: 55 cm

Ilość

Budowanie wygodnego miejsca we własnym domu to podstawa, aby móc cieszyć się życiem. Po ciężkim dniu w pracy warto wracać do mieszkania czy domu, w którym miło spędza się czas. Okres weekendu to moment wytchnienia kiedy możemy rozwijać swoje umiejętności, a także poświęcić czas na odpoczynek i relaks. Każdy z nas powinien we własnym domu posiadać wygodny kąt na czytanie książek oraz na spotkania ze znajomymi. Takie miejsce warto urozmaicać poprzez odpowiednie meble jak stoliki kawowe czy okolicznościowe. Meble Forte posiadają kilka stolików okolicznościowych, które można postawić w salonie albo we własnym gabinecie czy sypialni.
alt
Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte to średniej wielkości stolik kawowy w kolorze ciemnego dębu oraz czarnego dębu. Stolik ten wprowadza dużą elegancję do pomieszczenia, nadając przestrzeni pewnej głębi i tajemniczości. Stolik TRAT51 TRASS Forte to produkt idealny na budowanie relacji z rodziną czy znajomymi. Relacje pozwalają lepiej spędzić nasze życie, a także powodują że człowiek rozwija się i jest bardziej otwarty na kontakty z ludźmi. Taki stolik kawowy to idealne miejsce gdzie w domowym zaciszu można wypić kubek herbaty czyli filiżankę kawy i rozkoszować się ulubioną lekturą.

Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte może zostać dobrym dodatkiem w branży gastronomicznej jako stolik w kawiarni. Punkty gastronomiczne jak kawiarnie czy restauracje, potrzebują eleganckich stolików okolicznościowych, przy których można posadzić gości. Kawiarnie szczególnie inwestują w stoliki kawowe. Stolik okolicznościowy TRAT51 TRASS Forte może pasować do kawiarni w eleganckim stylu, gdzie serwowane są kawy typu espresso, cappuccino z dodatkami smakowitych ciast i deserów. Stolik kawowy to produkt przeznaczony do kontaktów towarzyskich, gdzie możemy niezależnie czy w domu czy miejscu publicznych spotykać się znajomymi.

Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte został wyposażony w blat solidnie wykonany z płyty wiórowej laminowanej. Produkt odporny na zarysowania oraz wilgoć i uszkodzenia. Taki produkt posiada idealne miejsce do dekorowania blatu poprzez donice z kwiatami, obrusy z pięknym haftem. Pod blatem w stoliku znajduje się półka, która może posłużyć jako miejsce do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów jak pilot do TV czy czasopisma. Stolik posiada solidne nogi, które trzymają mocno cały produkt.

Stolik został wyposażony w dwa dekory - czarny dąb oraz szlachetny dąb, które wprowadzają w przestrzeni mieszkalnej elegancki styl i nowoczesne miejsce do pracy oraz odpoczynku. Stolik okolicznościowy TRAT51 Trass Forte może mieć również zastosowanie w pracy, którą można wykonywać na laptopie jeśli mamy pracę związaną z branżą IT czy marketingiem internetowym. Stolik ten idealnie współgra z wygodną kanapą z tkaniny oraz z fotelami z ciekawą dekoracją z ekoskóry.

Meble Forte prezentują elegancki ale nowoczesny styl, trochę w surowym wydaniu. Meble wprowadzają niepowtarzalny styl, który przenosi się na jakość pracy w domu oraz jakość w odpoczynku czy relacjach z ludźmi. Meble takie pasują do mniejszych mieszkań ale również większych domów. Stoliki okolicznościowe Forte można również zastosować w branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Atuty mebli Forte:
  1. Elegancki ciemny wizerunek;
  2. Nowoczesne wykończenie;
  3. Wysoka jakość wykonania;

Opis

Szerokość
90
Wysokość
43
Głębokość
55
Funkcja rozkładania
Nie
Kształt blatu
prostokątny
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 10%
Logistyczne
[{'weight':21, 'length':57, 'width':9, 'height':97}]
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Trass Forte: