Hubert8 Krzesło Ciemny Orzech / Tap: Vila 2 Halmar

Hubert8 Krzesło Ciemny Orzech / Tap: Vila 2 Halmar
search
  • Hubert8 Krzesło Ciemny Orzech / Tap: Vila 2 Halmar
  • Hubert8 Krzesło Ciemny Orzech / Tap: Vila 2 Halmar
Drewniane krzesło model Hubert8 wyróżnia się tradycyjną,lekko wygiętą linią oraz niebanalną kolorystyką. Zachwyci miłośników klasyki.Konstrukcja powstała z litego drewna bukowego w kolorze ciemnego orzecha, siedzisko oraz oparcie tapicerowane tkaniną w Vila2- odcień kawy z mlekiem.
229,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 51 cm wysokość: 45 cm głębokość: 90 cm

Hubert8 Krzesło Ciemny Orzech / Tap: Vila 2 Halmar to drewniane krzesło o tradycyjnej linii, które ozdobi każdy salon oraz jadalnie.
Model Hubert 8 o wymiarach 45/51/90 cm.
Hubert8 Krzesło Ciemny Orzech / Tap: Vila 2 Halmar wyprodukowano z litego drewna bukowego barwionego na kolor ciemnego orzecha, siedzisko oraz oparcie tapicerowane miękką tkaniną w kolorze kawy z mlekiem ( Vila2) . Kolorystyka harmonizuje z kształtem mebla.

Firma Halmar to fabryka z polskimi korzeniami, rodzinna wykonująca meble modułowe do samodzielnego montażu, powstała w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, a nade wszystko obecnie produkuje, zaprojektowane przez własnych projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
51
Wysokość
45
Głębokość
90
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :