K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar
search
  • K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar
  • K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar
  • K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar
  • K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar
  • K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar
  • K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar
  • K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar

K376 Krzesło Ciemny Popielaty Halmar

Nowoczesne krzesło do zastosowania w biznesie wykonane z ekoskóry oraz stali malowanej proszkowo. Krzesło jest lekkie, w w designerskiej formie w kolorze ciemnego popielu wchodzącego w grafit.
263,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 46 cm wysokość: 87 cm głębokość: 58 cm

Gastronomia i branża hotelarska potrzebuje takich mebli, które wyglądają ciekawie wizerunkowo, ale również są odporne na uszkodzenia, a także takie meble można w prosty sposób przenosić. Producent mebli Halmar dysponuje wygodnymi praktycznymi meblami zarówno do zastosowania w pomieszczeniach mieszkalnych jak i we wspomnianej gastronomii czy hotelarstwie. Takie meble wyglądają dość ciekawie, wykonane są z solidnych materiałów i w prosty sposób można utrzymać je w porządku. Idealne do restauracji, kawiarni, klubów, barów czy pubów występują często w ciemnych kolorach czerni oraz popielu.

Krzesło ciemny popiel K376 Halmar do gastronomii to wygodne miejsce do siedzenia zarówno w klubie, barze jak i eleganckiej restauracji. Posiada on nowoczesny, ale prosty wygląd, siedzisko i oparcie wykonane jest z solidnej ekoskóry w kolorze czarnym, a stelaż wygląd posiada w kolorze również w popielatym malowanym proszkowo ze stali. Takie krzesła można w prosty sposób przenosić, są odpowiednie pod względem wagi, pasują do gastronomii utrzymanej w ciemnej tonacji, zwłaszcza w klubach i pubach, gdzie kolorystyka wieczorem jest przydymiona. Takie krzesła można postawić zarówno przy pojedynczych stolikach jak i przy większym stole w restauracji.

Ekskluzywne restauracje często inwestują w ciemne drewniane meble zwłaszcza stoły wykonane w kolorze orzecha czy wenge, do takich stołów warto dlatego wybierać właśnie takie krzesła do restauracji jak model K376 Halmar. Takie krzesła nie zabierają dużo miejsca, pozwalają na organizację tak przestrzeni, że można stworzyć wiele miejsc do zabawy i spożywania napojów nawet na niewielkiej przestrzeni. Krzesła tego typu można również zastosować w hotelarstwie, a także w różnego rodzajach salach konferencyjnych i biznesowych.

Krzesło ciemny popiel do hoteli Halmar to idealne uzupełnienie przestrzeni, gdzie przyjmowani są gości. Takie krzesła ze spokojem można postawić w recepcji oraz w hallu, gdzie klienci czekają na przyjęcie do danego pokoju. Praktyczny kolor ciemnego popielu idealnie sprawdza się w takich miejscach jak branża hotelarska i gastronomiczna, ponieważ utrzymanie takich mebli w czystości jest bezproblemowe i posiada solidne wykonanie, dlatego takie krzesła są bardziej odporne na uszkodzenia i zarysowania czy zawilgocenia.

Krzesła ciemny popiel o prostej formie to idealne krzesła do sal konferencyjnych i biznesowych. Przestrzeń konferencyjna potrzebuje w jednym miejscu stworzyć wygodne miejsca dla gości, pracowników i klientów, a jednocześnie umożliwić przybywanie większej ilości osób w jednym miejscu. Krzesła idealnie sprawdzają się z takimi meblami jak stoły konferencyjne. Takie krzesła idealne są zarówno dla prowadzących jak i dla gości czy pracowników danej sali biznesowej. Takie krzesła można w salach konferencyjnych ustawiać na szkoleniach, kongresach lub różnych zjazdach specjalistycznych. Targi oraz eventy to idealne miejsca na tego typu zastosowanie krzeseł Halmar K376.

Producent mebli Halmar dysponuje wygodnymi meblami do różnych zastosowań, zarówno w aspekcie domowym jak i biznesowym. Jakość wykonania takich mebli jest na wysokim poziomie, przy stosunkowo przystępnych cenach. Idealne meble dla nowoczesnych i zarówno klasycznych wnętrz.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Funkcjonalność;
Klasyczna forma i nowoczesna;
Bogaty asortyment krzeseł i stołów.

Opis

Szerokość
46
Wysokość
87
Głębokość
58
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Styl
nowoczesny