Hubert8 Krzesło Wenge / Tap: Vila 2 Halmar
search
  • Hubert8 Krzesło Wenge / Tap: Vila 2 Halmar
  • Hubert8 Krzesło Wenge / Tap: Vila 2 Halmar

Hubert8 Krzesło Wenge / Tap: Vila 2 Halmar

Drewniane krzesło model Hubert8 wyróżnia się tradycyjną,lekko wygiętą linią oraz harmonijną kolorystyką. Zachwyci miłośników prostoty.Konstrukcja krzesła z litego drewna bukowego została wybarwiona w odcieniu wenge, siedzisko oraz oparcie zwracają uwagę miękką tapicerka w odcieniu Vila2- apetycznego połączenia kawy z mlekiem.

Dostępny od ręki

229,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 51 cm wysokość: 45 cm głębokość: 90 cm

Ilość

Hubert8 Krzesło Wenge / Tap: Vila 2 Halmar to drewniane tapicerowane krzesło o tradycyjnej linii, które ozdobi każdy salon oraz jadalnie.
Model Hubert 8 o wymiarach 45/51/90 cm.
Hubert8 Krzesło Wenge / Tap: Vila 2 Halmar zostało wykonane z litego drewna bukowego. Dystyngowany odcień intensywnego wenge doskonale pasuje do siedziska oraz oparcia obitych miękką tkaniną o barwie Vila2- pysznej kawy z dużą ilością mleka.

Firma Halmar to fabryka z polskimi korzeniami, rodzinna wykonująca meble modułowe do samodzielnego montażu, powstała w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, a nade wszystko obecnie produkuje, zaprojektowane przez własnych projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
51
Wysokość
45
Głębokość
90
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :