Komoda wewnętrzna szafy Starlet TWTK24 Forte
search
  • Komoda wewnętrzna szafy Starlet TWTK24 Forte

Komoda wewnętrzna szafy Starlet TWTK24 Forte

Komoda wewnętrzna szafy Starlet to niewielkich rozmiarów kontenerek z trzema pojemnymi szufladami. Produkt praktyczny, elegancki, dobrze komponujący się  z nowoczesnymi dodatkami.

Dostępny od ręki

439,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 99 cm wysokość: 71 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Białe meble od lat podbijają rynek mebli, coraz więcej zwolenników mebli jest nie tylko wśród młodych osób, ale również starszych, zwłaszcza z pokolenia IKEI. Meble pokojowe białe, mają w sobie więcej do zaproponowania niż standardowe meble pokojowe np. z drewna. Przede wszystkim mają one łagodny, przyjemny dla oka wygląd, a także funkcje idealną do zaspokajania organizacji przestrzeni. Białe meble mają wielu zwolenników, którzy potrafią stworzyć komfortowe miejsce do pracy, życia i odpoczynku. Jednym z ciekawszych producentów mebli w tym białych jest marka Forte.

Szafy pokojowe Forte w kolekcji Starlet posiadają szeroki zakres zastosowań, zwłaszcza jak korzysta się z interesujących dodatków jak komoda wewnętrzna szafy Starlet TWTK24 Forte, która jest małą komodą montowaną wewnątrz szafy lub jako element samodzielny do postawienia np. w przedpokoju. Komoda taka jest biała, w prostym wykonaniu z trzema, pojemnymi szufladami, które są w stanie pomieścić wiele produktów codziennego użytku, jak skarpetki, majtki, czapki czy szaliki. Komoda TWTK24 Forte jest małych rozmiarów, dlatego można ją wstawić do szafy przesuwnej, która w dolnej części może mieć funkcję ergonomiczną, gdzie znajduje się wiele przedmiotów codziennego użytku.

Szafy pokojowe Forte z kolekcji Starlet przeważnie są w białym połyskującym kolorze, z funkcją przesuwania we frontach. Szafy takie elegancko prezentują się w pokoju dziennym jak i przedpokoju. Szafa taka może zostać właśnie uzupełniona o elegancką komodę wewnętrzną - montowaną w szafie. Komoda w kolorze białym o niepowtarzalnym stylu, który opływa niejedną przestrzeń. Komoda wewnętrzna szafy Starlet została wyposażona w szuflady, z mechanizmem cichego domykania o przyjemnym prostym kształcie. Szuflady te nie posiadają uchwytów, a przestrzeń w której można otwierać szuflady w sposób bezuchwytowy.

Komoda Starlet TWTK24 wykonana została z płyt wiórowych laminowanych, która została wykonana z materiałów solidnych na uszkodzenia. Komoda praktyczna w użyciu, jest w stanie pomieścić sporą ilość przedmiotów, używanych np. w domowej garderobie. Ponieważ komoda ta jest mała, można ją postawić samodzielnie w przedpokoju, jako samodzielny element wyposażenia, gdzie można przechować drobiazgi w przedpokoju z takimi dodatkami jak portfel czy klucze do mieszkania lub samochodu.

Kolekcja Starlet to praktyczne, nowoczesne meble pokojowe, do aranżowania przestrzeni w sposób wygodny i ergonomiczny. Kolekcja ta jest idealna do przechowywania sporej ilość rzeczy, które są produktami, które używa się zarówno przy ubieraniu jak i organizowaniu przestrzeni dla pościeli, kocy i pledów.

Meble Forte to duży wybór mebli do mieszkań i domów, które warto wyposażyć o dekoracje praktyczne, które wpływają na jakość życia. Meble Forte to przyjemnie wyglądający dom, gdzie życie toczy się harmonijnym trybem, gdzie można odnaleźć siebie i swoje praktyczne działania, które pomagają każdemu, kto chce się rozwijać i prze do przodu. Meble Forte to dobrze wyposażony dom, gdzie można z ulubionymi meblami przeżyć lata. Meble Forte to praktyczne również meble w jadalni oraz w przedpokoju jak w przypadku komody Starlet TWTK24, którą warto stosować jako dekorację lub jako element do wnętrza szafy.

Atuty mebli Forte:
  1. Klimatyczne meble do pokoju;
  2. Funkcjonalne meble;
  3. Uniwersalność;
  4. Wysoka jakość wykonania;

Opis

Szerokość
99
Wysokość
71
Głębokość
40
Ilość szuflad
3
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Forte 30%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Starlet Forte: