Komoda Amazon TYP 32 Wójcik

  • Promocja
  • -10%
Komoda Amazon TYP 32 Wójcik
search
  • Komoda Amazon TYP 32 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 32 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 32 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 32 Wójcik
Komoda Amazon Typ 32 Wójcik to nowoczesna komoda do pokoju dziecięcego, jako element do zastosowania w przypadku uporządkowania przestrzeni z zabawek oraz różnego rodzaju kloców oraz gier interaktywnych. 

Dostępny od ręki

879,00 zł
791,10 zł Zniżka 10%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 791,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 81 cm wysokość: 116 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Jasne, białe meble wprowadzają w przestrzeni komfort oraz porządek i ład. Meble Wójcik to producent mebli pokojowych, wyposażonych w nowoczesne jasne elementy w postaci frontów w niektórych kolekcjach tej marki. Jedną z takich kolekcji jest Amazon, wyposażona w meble białe, które można zastosować w pokoju dziennym jak i do zastosowania w pokoju dziecięcym. Kolekcja Amazon to produkty w kolorze białym z dodatkami w postaci dekorów Dąb San Remo. Meble zostały wykonane z płyt wiórowych laminowanych w części korpusu, a tam gdzie znajdują się fronty posiadają elementy wykonane z płyt MDF.
alt
Jednym z najczęściej dobieranych elementów wyposażenia miejsca do zamieszkania są komody pokojowe. W kolekcji Amazon znajduje się kilka takich produktów, w tym komoda Amazon Typ 32 Wójcik, która jest niewielką, zgrabną komodą do pokoju, w którym mieszkają dzieci. Prezentowany jest dość małym produktem, ale funkcjonalnym. Komoda została wyposażona w drzwiczki wykonane z płyt MDF oraz uchwytami wykonanymi w kolorze mrożonego szkła, które występują w 4 barwach. Komoda posiada również w dolnej części dwie pojemne szuflady, które również posiadają takie same uchwyty jak drzwiczki, a także mają wbudowany mechanizm cichego zamykania szuflad.

Komoda Amazon Typ 32 Wójcik idealnie pasuje do pokoju dziecięcego, po to aby stworzyć miejsce do nauki, gdzie rodzice pokazują swoim pociechą jak sprzątać po zabawie, a także jak układać ulubione zabawki. Część wewnętrzna komody została wyposażona w dwie wnęki, gdzie można położyć zabawki jak pluszaki, lalki, samochody oraz produkty związane z nauką. Poza tym komoda została tak stworzona, aby móc ją również wykorzystywać do przechowywania ubrań dziecięcych.

Komoda Amazon Typ 32 Wójcik pasuje do pozostałych produktów kolekcji Amazon. Można z ich udziałem stworzyć wygodny pokój dziecku, a także wprowadzić nim w ład. W kolekcji Amazon znajdują się solidnie wykonane produkty, które przez kilka lat ze spokojem mogą znajdować się w pokoju dziecięcym, aż same pociechy dorosną. Komoda Amazon Typ 32 Wójcik to produkt zgrabny, dający w pomieszczeniu przytulny wygląd, który można uzupełnić ciekawą tapetą na ścianie, kolorowym oświetleniem czy przyjemnym dywanem.

Meble Wójcik stworzyły dla młodych małżeństw i par idealne meble dla dzieci w kolekcji Amazon. Tworzenie domowego dziecięcego pokoju jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Dostarczane meble znajdują się w paczkach do samodzielnego montażu, gdzie krok po kroku można zmontować dany produkt. Jasna barwa mebli powiększa optycznie przestrzeń, a także wprowadza więcej ładu i porządku. Meble Wójcik to bogaty wybór mebli pokojowych i dziecięcych. Stylizacje można wybierać według konkretnej kolekcji. Wszystkie meble, które posiadają drzwi, szuflady mają wbudowany mechanizm cichego ich zamykania. Produkt wykonane z najwyższą starannością, tak aby zapewnić komfort w pomieszczeniu i utrzymać porządek i ład. Meble Wójcik stanowią znakomite produkt do aranżacji przestrzeni i stworzenie klimatycznego miejsca do zamieszkania. Meble Wójcik posiadają różne kolekcje w zależności od zapotrzebowania na daną stylizację i wykończenie.

Atuty mebli z kolekcji Amazon:
  1. Białe przyjemne meble dla pokoju dziecięcego;
  2. Bogaty wybór komód do pokoju;
  3. Ciekawe, klimatyczne wykończenie;
  4. Meble przyjemne dla oka;

Opis

Szerokość
81
Wysokość
116
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Ilość szuflad
2
Ilość drzwi
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
boho
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Amazon Wójcik: