Komoda Amazon TYP 31 Wójcik

  • Promocja
  • -10%
Komoda Amazon TYP 31 Wójcik
search
  • Komoda Amazon TYP 31 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 31 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 31 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 31 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 31 Wójcik
Przyjemna komoda Amazon Typ 31 Wójcik jest przyjemnym produktem do pokoju dziecięcego, który jest wyposażony we wnęki, które warto zagospodarować produktami używanymi przez dzieci

Dostępny od ręki

749,00 zł
674,10 zł Zniżka 10%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 636,65 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 81 cm wysokość: 116 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Przyjemne dla oka meble Wójcik w kolekcji Amazon to inwestycja zarówno dla pokoju dziennego jak i dziecięcego. Posiadają one kolorystykę jasną, połączenie białego koloru z dębowym wykończeniem San Remo. Do tego w modelach z uchwytami mają zastosowanie dekory w czterech kolorach do wyboru. Kolekcja Amazon to meble nowoczesne, utrzymane w wysokiej jakości wizerunkowej, gdzie można z ich udziałem stworzyć wygodne miejsce do przechowywania zabawek dla dzieci w pokojach dla najmłodszych. W kolekcji Amazon znajdują się przyjemne dla oka komody pokojowe, niektóre o niedużych rozmiarach, ale za to funkcjonalnych.
alt
Komoda Amazon Typ 31 Wójcik to niewielka komoda, która jest w stanie pomieścić pluszaki, gry edukacyjne, puzzle oraz lalki. Komoda Amazon 31 jest wyposażona we fronty wyposażone w uchwyty w różnych kolorach w zależności od zapotrzebowania. Kolorystyka frontów to biała barwa z połyskiem nadaje przestrzeni lekkości. Głównym elementem tego produktu są domykane fronty za którymi znajdują się wnęki w ilości dwóch sztuk na przechowywanie różnego rodzaju produktów dziecięcych. Trzecia wnęka znajduje się nad drzwiczkami, która jest otwarta i może mieć zastosowanie do eksponowania kolekcji książeczek lub dziecięcych prac plastycznych. Całość kończy szuflada w górnej części, do przechowywania flamastrów, kredek, mazaków i pisaków.

Komoda Amazon Typ 31 Wójcik to produkt dobrze prezentujący się na tle jasnych mebli, a także przyjemnego jasnego oświetlenia. Nad komodą warto zamontować klimatyczną lampkę, która może zostać włączona wieczorem kiedy dziecko idzie spać. Komoda została wykonana z wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych oraz z płyt MDF. Całość ma wykończenie w postaci obrzegowania PCV. Produkt przeznaczone do przechowywania sporej ilości przedmiotów, co powoduje że są to meble funkcjonalne. Wysoka jakość blatów, frontów i korpusu ułatwiają utrzymanie porządku i czystości.

Kolekcja mebli Wójcik Amazon może mieć zastosowanie w pokoju dziecięcym i poszczególne modele produktów można łączyć i dobierać w odpowiedni sposób jak chcemy. Meble Wójcik to produkty wykonane starannie, solidnie i z dużą precyzją. Poszczególne modele zapakowane są w paczki, które dostarczane są do samodzielnego montażu. Takie produkty posiadają również dołączoną instrukcję, która krok po kroku ułatwia złożenie poszczególnego produktu.

Elegancko stworzone miejsce dla dzieci, które same korzystają z dobrodziejstw w nich zamontowanych, takie które uczą się sprzątać i samodzielnie spędzać owocnie czas. Pokój dziecięcy powinien stanowić oazę spokoju dziecka, ale każde dziecko potrzebuje nauki poprzez rady rodziców oraz edukację i zabawę. Meble w kolekcji Amazon ułatwiają wprowadzenie małych dzieci w większą samodzielność. Człowiek tworzy miejsce wygodne a także kreatywne dla naszych pociech, które są ciekawe świata i chronią całą wiedzę.

Meble Wójcik w kolekcji Amazon to meble idealne do pokoju dziecięcego. Produkty z dużą ilością półek, wnęk, a także o niskim wymiarze, gdzie dziecko nie musi wchodzić na krzesło czy pufę aby sięgać ulubioną zabawkę, czy produkty do malowania oraz nauki. Kolekcja Amazon to produkty funkcjonalne, z dużym zakresem swobody do korzystania wśród małych dzieci, gdzie mogą uczyć się samodzielności i jak sprzątać.

Atuty mebli Wójcik w kolekcji Amazon:
  1. Wygodne meble do pokoju dziecięcego;
  2. Duży wybór komód;
  3. Jasne, przyjemne dla oka meble;

Opis

Szerokość
81
Wysokość
116
Głębokość
40
Ilość szuflad
1
Ilość drzwi
2
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Styl
boho
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Amazon Wójcik: