Komoda 3 drzwiowa Hektor Typ 42 Helvetia Wieruszów
search
  • Komoda 3 drzwiowa Hektor Typ 42 Helvetia Wieruszów
  • Komoda 3 drzwiowa Hektor Typ 42 Helvetia Wieruszów

Komoda 3 drzwiowa Hektor Typ 42 Helvetia Wieruszów

1 355,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

szerokość: 136 cm wysokość: 80 cm głębokość: 37 cm

Ilość

Komoda 3-drzwiowa HEKTOR Typ 42 Helvetia Wieruszów

OPIS:

Kolekcja HEKTOR producenta mebli Helvetia to jedna z naszych najnowszych kolekcji mebli, która sprawdzi się dobrze w sypialni. Jest ona kontynuacją systemu dziennego o tej samej nazwie. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej - będącej kontynuacją mebli do salonu oraz w ciepłym połączeniu ciemnego dębu i beżu w połysku. Duże tafle luster zastosowane w szafach optycznie powiększają wnętrze, natomiast ciepła kolorystyka nadaje mu przytulności. Do producji kolekcji zastosowano trwałą płytę MDF oraz odporną na działanie promieni słonecznych folię membranową. Wprowadzenie do szuflad prowadnic kulkowych zapewnia pełny, wygodny wysuw. W ofercie znajdują się przestronne szafy, dwie szerokości łóżka, stoliki nocne i komoda. 

Komoda 3-drzwiowa z kolekcji HEKTOR producenta mebli Helvetia to komoda której biały, laminowany korpus wykończono frontem i blatem z MDF-u oklejonego nowoczesną, membranową folią w białym połysku. Komoda posiada trzy szuflady i trzy drzwiczki. Wewnątrz znajdują się wnęki, na których ułożymy ubrania i inne potrzebne rzeczy. Dodatkowym atutem będzie cichy domyk drzwiczek. Połączenie białego połysku z czarnym matem to bardzo ciekawe rozwiązanie, które sprawi, że komoda będzie pasowała do każdego nowoczesnego wnętrza.

WYMIARY:
Szerokość: 136 cm
Głębokość:  37 cm
Wysokość:   80 cm

MATERIAŁY:
- front: płyta MDF oklejona folią PCV
- korpus: płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV
- obrzeże korpusu: ABS/PCV
- uchwyty: brak, frezowanie
- prowadnice: kulkowe

KOLORYSTYKA:
 

- front: biały / czarny
- korpus: biały

Biała komoda z kolekcji Hektor producenta Helvetia wprawi w zachwyt niejednego miłośnika nowoczesnych mebli. Jest ona bardzo pojemna dzięki swoim rozmiarom, więc zmieścimy do niej naprawdę wiele. Komoda świetnie spełni swoją funkcję w sypialni, salonie, czy jadalni. Biały połysk w połączeniu z czarnymi, matowymi frezowaniami daje naprawdę designerski efekt. 

 

Opis

Szerokość
136
Wysokość
80
Głębokość
37
Ilość szuflad
3
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Hektor Helvetia Wieruszów: