Komoda Blade 4 SB Furnival

Komoda Blade 4 SB Furnival
search
 • Komoda Blade 4 SB Furnival
 • Komoda Blade 4 SB Furnival
 • Komoda Blade 4 SB Furnival
 • Komoda Blade 4 SB Furnival
 • Komoda Blade 4 SB Furnival

Komodę Blade możesz wstawić zarówno do salonu, jak i do jadalni. Mebel ten kryje w sobie aż dziewięć półek, schowanych za trojgiem drzwi. Środkowe półki są szklane i podświetlone ledem.

1 099,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 150 cm wysokość: 86 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Komoda Blade 4 SB czarny/sahara połysk Furnival

Czy jesteś fanem nowoczesności czy wolisz bardziej tradycyjne przestrzenie? Kolekcja Blade od marki mebli do salonu Furnival, to z pewnością meble, które spodobają się zwolennikom głównie współczesnych trendów. Spójrz na meblościankę Blade, która dostępna w wybarwieniu czerń Sahara połysk, już jutro może znaleźć się w Twoim salonie. W rankingu popularności mebli Furnival, największą sympatię zdobyła właśnie kolekcja Blade.

Marka Furnival znana jest na polskim rynku już od wielu lat. To dobry moment na krótką jej charakterystykę. Firma Furnival została założona w 2011 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dystrybucji mebli na rynku krajowym i europejskim. Wykreowano własną ideologię współpracy, która jest jednym z głównych atutów w kontaktach handlowych. Opiera się ona na właściwie rozumianej formie współpracy, gdzie obie ze stron czerpią wymierne korzyści oparte na wzajemnej lojalności oraz na ciągłym udoskonalaniu oferty i jakości obsługi. Profesjonalne podejście do dystrybucji swoich produktów zapewnia ciągły rozwój firmy. Ich motto, które towarzyszy im przy podejmowaniu każdej biznesowej decyzji, to Dobre meble nie muszą być drogie. Sprawdź więc ofertę kolekcji Blade w naszym sklepie internetowym i przekonaj się o tym sam.

Czym meble do salonu Blade mogą Cię zaskoczyć? Cechą wyróżniającą je spośród innych dostępnych na rynku mebli nowoczesnych jest na pewno dekor 3D, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób preferujących nowoczesny, a zarazem odważny design. Najlepiej sprawdzą się we wnętrzach przestrzennych, gdyż tylko wtedy odpowiednio wyeksponują swoje walory. Korpus czarny poszczególnych brył jest matowy, a fronty w kolorze SAHARA są w wysokim połysku.

Atuty wyróżniające kolekcję Blade:

 • Wybarwienie czerń Sahara połysk
 • Nowoczesny design
 • Dobre, ale niedrogie meble
 • Dekor 3D na frontach
 • Oświetlenie led białe lub w lekkiej tonacji zielonej

Spójrz na komodę Blade, jak intrygująco przyciąga uwagę dzięki oryginalnym dekorom 3D, czarnemu wybarwieniu a także oświetleniu. Jak każda bryła z tej kolekcji, także nowoczesna komoda Blade, to mebel trafiający w gust osób odważnych. Czarne wybarwienie frontów 3D w połączeniu z lekko zielonym oświetleniem wprowadzą do Twojego salonu iście awangardowy styl. Mimo ciemnego wybarwienia, komoda nie wydaje się zbyt toporna, a to właśnie dzięki dekorowi 3D.

Komodę Blade możesz wstawić zarówno do salonu, jak i do jadalni. Mebel ten kryje w sobie aż dziewięć półek, schowanych za trojgiem drzwi. Środkowe półki są szklane i podświetlone ledem. Połyskująca czerń frontów w połączeniu z oświetleniem sprawia, że nawet przy zgaszonym świetle mebel jest widoczny.

Meble są fabrycznie nowe w paczkach. Przeznaczone do samodzielnego montażu w oparciu o przejrzystą instrukcję montażu (bardzo szybki i łatwy montaż). Meble wykonane z płyty laminowanej odpornej na zarysowania. W komodach BLADE SB półki szklane są hartowane i szlifowane. Spełniają wszelkie unijne normy bezpieczeństwa.

Opis

Szerokość
150
Wysokość
86
Głębokość
41
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Furnival 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5903707570010
MPN
5903707570010