• Darmowa dostawa!
Baltimore Fotel Wypoczynkowy Ciemny Beż Halmar
search
  • Baltimore Fotel Wypoczynkowy Ciemny Beż Halmar
  • Baltimore Fotel Wypoczynkowy Ciemny Beż Halmar

Baltimore Fotel Wypoczynkowy Ciemny Beż Halmar

Fotel wypoczynkowy Baltimore Halmar to klasyczny fotel do postawienia w salonie, w ciepłym kolorze ciemnego beżu. Wygodne miejsce do postawienia przy stole drewnianym zarówno w salonie jak i w jadalni.

Dostępny od ręki

825,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 67 cm wysokość: 72 cm głębokość: 71 cm

Ilość

Niektóre osoby kochają nowoczesne meble i wnętrza, inne przepadają za klasyką, ciepłą barwą drewna i eleganckim wykończeniem z tkanin i skóry. Niektóre modele mebli Halmar prezentują właśnie aranżację wnętrz klasyczną, gdzie znajduje się nawiązanie do starszych mebli, a także wykonanych z nurtem żółtego oświetlenia. Takim modelem mebla jest fotel wypoczynkowy Baltimore Ciemny beż Halmar wykonany z tkaniny tapicerowanej velvet w ciepłym kolorze beżu idealne uzupełnienie, gdzie znajdują się meble retro lub kolonialne.

Fotel wypoczynkowy Baltimore Ciemny Beż Halmar to funkcjonalny fotel do wypoczynku o ciekawej konstrukcji i miękkim wykończeniu. Fotel tapicerowany beżowy Baltimore Halmar posiada elementy dekoru na oparciu w postaci pionowych pasków. Formą przypomina bryłę kwadratową. Dolna część fotela to proste nogi wykonane z drewna litego wykończone materiałem jaki znajduje się w pozostałym miejscu mebla. Fotele wypoczynkowe Baltimore Halmar sprawdzają się jako uzupełnienie dla drewnianych stołów oraz mebli antycznych, które mają często wykończenie drewniane w postaci barwy orzechu lub dębu.

Fotel wypoczynkowy Baltimore Ciemny beż Halmar można postawić jako ozdoba sama w sobie do salonu domu czy pokoju dziennego. Dla osób, które kochają spotykać się z rodzina i znajomymi dany fotel można postawić w większym zestawie, tworząc idealne miejsce do organizowania spotkań i imprez okolicznościowych. Fotel wypoczynkowy Baltimore Halmar można postawić zarówno przy rozkładanym stole i służyć jako wygodne miejsce do spożywania posiłków jak również praktyczne miejsce do organizowania przestrzeni gdzie człowiek odpoczywa i nabiera sił z tak zwanym stolikiem kawowym.

Fotele wypoczynkowe Baltimore Halmar mają ciepły wygląd, wprowadzają w pomieszczeniu więcej ciepła, sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych ale również w ekskluzywnych restauracjach, kawiarniach i hotelach. Tego typu fotele wypoczynkowe Baltimore można postawić w restauracji serwującej znakomitą kuchnię włoską jak również w kawiarniach ze znakomitą kawą. Hotele idealnie sprawdzają się z tego typu fotelami, jako wyposażenie dla hallu hotelu czy recepcji. Klasyczne meble pomimo “powrotu do przeszłości” są uniwersalnymi i ponadczasowymi meblami, które mają swoich zwolenników. Tego typu meble można zostawić w rodzinie na pokolenia, sprawdzać się mogą przez wiele lat.

Jak widać Halmar tworzy również bardziej klasyczne fotele wypoczynkowe, które poprawiają znacząco wizerunek niejednego pomieszczenia i wprowadzają większy komfort. Halmar to wysoka jakość wykonania mebli, pozwalająca na użytkowanie ich przez wiele lat. W kolekcji Halmar znajduje się spory wybór foteli różnego rodzaju, zaczynając od foteli gabinetowych, wypoczynkowych po gamingowe. Halmar to sposób na aranżowanie wnętrza nowoczesnego jak również klasycznego ale o wysokim standardzie wykończenia. Takie meble sprawdzają się w wielu miejscach

Fotele wypoczynkowe powinny spełniać wymagania jako miejsce do odpoczynku po pracy, a także jako miejsce do spełniania swoich działań związanych z hobby i pasjami. Halmar to wysoka jakość wykonania mebli, z ergonomicznym wykończeniem i sporą funkcjonalnością. Halmar to eleganckie, dobrze wyposażone meble do pomieszczeń mieszkalnych i biznesowych.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Ciekawy wizerunek mebli;
Komfort używania;
Duża funkcjonalność mebli;

Opis

Szerokość
67
Wysokość
72
Głębokość
71
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny