Fotel obrotowy Q-154 SZARY EKOSKÓRA Signal Meble
search
  • Fotel obrotowy Q-154 SZARY EKOSKÓRA Signal Meble

Fotel obrotowy Q-154 SZARY EKOSKÓRA Signal Meble

Komfortowy fotel biurowy to podstawa efektywnej pracy. Oferowane przez nas obrotowy fotel biurowy Q-154 wyróżnia się nie tylko ergonomią i komfortem, ale również nieprzeciętnym designem. Wykonany z wysokiej jakości ekoskóry. Występuje w czterech wariantach kolorystycznych: szarym, beżowym, brązowym oraz czarnym. Posiada mechanizm SYNCHRO , który umożliwia możliwość blokady oparcia w wybranej pozycji, regulację wysokości krzesła i jednocześnie bujanie. Fotel stricte gabinetowy w który się "wpada" i wygodnie siedzi z dobrym podparciem pleców. Dodatkowa poduszka na siedzisku i oparciu mocno podnosi komfort użytkowania.
819,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 65 cm wysokość: 116 cm głębokość: 53 cm

Fotel obrotowy Q-154 szary ekoskóra Signal Meble


OPIS:
Elegancki fotel obrotowy Q-154 producenta Signal Meble to typowy fotel gabinetowy. Fotel posiada masywne siedzisko, które zostało ergonomicznie wyprofilowane, dzięki czemu zapewnia nam komfort pracy przez długie godziny. Wytworny fotel Q-154 wykonany jest z wysokiej jakości  ekoskóry. Ten dystyngowany fotel zawdzięcza swój wyjątkowy wygląd dzięki oryginalnemu poprzecznemu pikowaniu obicia siedziska. Fotel wyposażony jest w funkcję multiblock, która pozwala na blokadę siedziska i oparcia w pięciu różnych pozycjach oraz w mechanizm TILT (kołyskowy) połączony z podnośnikiem gazowym, który umożliwia swobodne bujanie oraz zapewnia ustawienie odpowiedniej wysokości fotela, tak by czuć się komfortowo. Do podstawy fotela zamocowano pięć kół jezdnych przeznaczonych do powierzchni miękkich takich jak dywany. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia kółek kauczukowych idealnych do powierzchni twardych (panele, płytki). Fotel idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach klasycznych, tradycyjnych, ale z uwagi na swój uniwersalny charakter będzie się świetnie prezentował we wnętrzach nowoczesnych - mieszkalnych czy biurowych. Fotel dostępny jest w czterech wariantach: z czarnej skóry naturalnej oraz z czarnej, brązowej i szarej ekoskóry. Mebel dostarczany jest w paczce i przeznaczony do samodzielnego montażu.

WYMIARY:
Szerokość: 65 cm
Głębokość siedziska: 53 cm
Wysokość całkowita: 116 cm
Wysokość regulowana siedziska: 51-57 cm

 

MATERIAŁY:
-  wysokiej jakości ekoskóra

KOLORYSTYKA:
- czarny skóra
- czarny ekoskóra
- szary ekoskóra
- brązowy ekoskóra

Komfortowy fotel biurowy to podstawa efektywnej pracy. Oferowane przez nas obrotowy fotel biurowy Q-154 wyróżnia się nie tylko ergonomią i komfortem, ale również nieprzeciętnym designem. Wykonany  z wysokiej jakości ekoskóry. Występuje w czterech wariantach kolorystycznych: szarym, beżowym, brązowym oraz czarnym. Posiada mechanizm SYNCHRO , który umożliwia możliwość blokady oparcia w wybranej pozycji, regulację wysokości krzesła i jednocześnie bujanie. Fotel stricte gabinetowy w który się "wpada" i wygodnie siedzi z dobrym podparciem pleców. Dodatkowa poduszka na siedzisku i oparciu mocno podnosi komfort użytkowania.

 

Opis

Szerokość
65
Wysokość
116
Głębokość
53
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Logistyczne
[{'weight':21,'length':39,'width':82,'height':64}]
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :