Kontakt: 502-353-004, Poznań - Podolany, ul.Szczawnicka 4
» Dostawa

Dostawa

Oferta sklepu internetowego to przede wszystkim meble - produkty o charakterze gabarytowym, wadze przekraczającej możliwość skorzystania ze zwykłej przesyłki pocztowej. Dlatego przygotowaliśmy kilka wariantów logistycznych. Priorytetem jest bezpieczeństwo przewozu mebli, zrezygnowaliśmy z najtańszych rozwiązań skupiając się na przygotowaniu oferty kompleksowej.

Zamówione meble możecie Państwo odebrać osobiście w naszym CENTRUM MEBLOWYM w Poznaniu, przy ul. Szczawnickiej 4. Jak do nas dojechać - w dziale dojazd
 
nazwa usługi logistycznej koszt usługi logistycznej
Odbiór osobisty (Poznań - Podolany)  0 zł
 

DOMAR S.A. jest liderem sprzedaży mebli w Poznaniu. Dysponujemy swoimi samochodami i dobrze wykwalifikowanym personelem, który dostarczy i wniesie zakupione u nas produkty.

 
nazwa usługi logistycznej koszt usługi logistycznej
Transport DOMAR (Poznań) Opłata zależna od ilości produktów
(od 45,00 zł do 75,00 zł)
Transport DOMAR z wniesieniem (Poznań) Opłata zależna od ilości produktów
(od 75,00 zł do 105,00 zł)Poza Poznaniem - w promieniu około 60km w powiatach: średzki, śremski, grodziski, gnieźnieński, kościański, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, wrzesiński, wągrowiecki - będziemy korzystać z wyspecjalizowanej w przewozie mebli firmy transportowej. Firma posiada wykwalifikowany personel, który dostarczy i wniesie zakupione u nas produkty.
 
nazwa usługi logistycznej koszt usługi logistycznej
Transport (Poznań +60km) - mebli tapicerowanych z wniesieniem i ustawieniem Opłata zależna od ilości produktów
(od 240,00 zł do 449,00 zł)
Transport (Poznań +60km) - mebli twardych z wniesieniem i ustawieniem Opłata zależna od ilości produktów
(od 199,00 zł do 399,00 zł)


Na terenie Polski - dostawy będziemy realizować za pośrednictwem dużych brokerów kurierskich oraz kilku firm, które zapewniły tabor samochodowy z windą wyładowczą. Dostawy za ich pośrednictwem wiążą się z transportem pod wskazany adres, bez wniesienia.

 
nazwa usługi logistycznej koszt usługi logistycznej
Transport SPEDYCJA - (CAŁA POLSKA) - meble dostarczone na palecie BEZ WNIESIENIA Opłata zależna od ilości produktów
(od 159,00 zł do 459,00 zł)
Transport SPEDYCJA - (CAŁA POLSKA) - meble dostarczone na palecie BEZ WNIESIENIA - za pobraniem Opłata zależna od ilości produktów
(od 169,00 zł do 469,00 zł)
Transport SPEDYCJA ciężkie i gabaryt (CAŁA POLSKA) meble dostarczone na palecie BEZ WNIESIENIA-za pobraniem Opłata zależna od ilości produktów
(od 210,00 zł do 610,00 zł)
Transport SPEDYCJA ciężkie i gabaryt - (CAŁA POLSKA) - meble dostarczone na palecie BEZ WNIESIENIA Opłata zależna od ilości produktów
(od 199,00 zł do 599,00 zł)
Dostawa Kurier - CAŁA POLSKA - materace Opłata stała
(50,00 zł)


DOMAR bierze pełną odpowiedzialność za jakość dostawy. Dostarczony towar powinien być sprawdzony w momencie dostawy czy nie są zerwane taśmy zabezpieczające, jaki jest stan folii ochronnych oraz czy jest coś co budzi wątpliwość co do jakości wizualnej dostarczonej przesyłki. W przypadku wątpliwości należy spisać protokół reklamacyjny. Procedury związane z tym faktem przedstawiliśmy w dziale reklamacje.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.

Koszty dostawy podane są w kartach produktu. Jeżeli uznacie Państwo, że chcecie odebrać towar na innych zasadach niż określonych w kartach produktu prosimy o kontakt. Obsługa Sprzedaży Internetowej pomoże w poszukaniu i ustaleniu najlepszego indywidualnego rozwiązania. 
Przejdź do strony głównej
 • NAJLEPSZE CENYMeble w konkurencyjnych cenach?
  Ekspozycja 6000m2?
  Dlaczego nie?!
  A dodatkowo co 2 tygodnie – #mebloszokcenowy czyli rabat -10% lub raty 0% na całą ofertę Partnerów promocji.
 • ZAKUPY NA RATYBrak gotówki nie jest już problemem. Ułatwiamy zakupy TU i TERAZ – Wybierasz co chcesz kupić z naszej oferty, informujesz Doradcę Klienta o chęci skorzystania z oferty ratalnej, przedstawiamy Tobie warunki, wypełniamy dokumenty i finalizujemy transakcje. Wkrótce także raty całkowicie on-line.
 • TRANSPORT MEBLIOferta sklepu internetowego to przede wszystkim meble - produkty o charakterze gabarytowym, wadze przekraczającej możliwość skorzystania ze zwykłej przesyłki pocztowej. Dlatego przygotowaliśmy kilka wariantów logistycznych. Priorytetem jest bezpieczeństwo przewozu mebli, zrezygnowaliśmy z najtańszych rozwiązań skupiając się na przygotowaniu oferty kompleksowej.
 • NASZE SALONY MEBLOWECentrum Meblowe Domar należy do sieci specjalistycznych sklepów MEBLE | RTV | AGD . Sklepy Domar znajdują się w następujących miejscowościach: Poznań, Mosina, Śrem, Środa Wielkopolska, Września, Oborniki Wielkopolskie, Szamotuły.
  Szczegóły na www.domar.com.pl

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERABĄDŹ PIERWSZYNOWOŚCI I PROMOCJE PROSTO NA TWOJĄ SKRZYNKE EMAIL

 

Centrum Meblowe Szczawnicka - Domar.

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom z Wielkopolski - MEBLI, sprzętu RTV i AGD, a w wybranych sklepach także lamp, artykułów elektrotechnicznych, firan, porcelany użytkowej. DOMAR S.A. jest największym regionalnym sprzedawcą mebli oraz sprzetu AGD i RTV. Posiadamy własne Centrum Logistyczne w Poznaniu, dla wygody klientów zapewniamy transport, ułatwiamy kontakt z serwisem reklamacyjnym.
Bądź z nami
Centrum Meblowe Szczawnicka
KONTAKT
Centrum Meblowe DOMAR S.A. Centrum Meblowe DOMAR S.A.

Centrum Meblowe DOMAR S.A.
www.SZCZAWNICKA.pl

ul. Szczawnicka 4
60-471 Poznań

e-sklep@szczawnicka.pl
61 848 58 79
61 848 58 63
502 353 004

Obsługa Sprzedaży Stacjonarnej i Internetowej pon-sob 10-19, niedziela 10-16;
© 2018 DOMAR S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.