Przewijak z pokrowcem Króliczki Pinio
search
  • Przewijak z pokrowcem Króliczki Pinio
  • Przewijak z pokrowcem Króliczki Pinio
  • Przewijak z pokrowcem Króliczki Pinio

Przewijak z pokrowcem Króliczki Pinio

Przewijak z pokrowcem Króliczki Pinio to produkt do zamontowania na komodach Pinio w celu przewijania noworodków i niemowlaków w sposób wygodny i funkcjonalny.
145,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

Ilość

Tworzenie przyjemnie wyglądających pokoi dziecięcych jest możliwe, kiedy rodzice zdecydują się na meble Pinio. Wśród produktów tego producenta mebli dziecięcych znajdują się kolekcję łóżeczek, szafek, przewijaków, a także elementów wykonanych z tekstyliów jak w przypadku kolekcji Króliczki Pinio. Kolekcja elementów wyposażenia do łóżeczek i komód Pinio, które ułatwiają codzienną pielęgnację i ochronę dziecka. W skład takich króliczków wchodzą poduszki, koce, pościel oraz przewijak z pokrowcem Pinio.
alt
Przewijak z pokrowcem króliczki Pinio został wykonany z bawełny oraz włókna kulkowego PES. Produkt do zastosowania na jednej z komód PINIO, z przeznaczeniem do pielęgnacji niemowlaka. Takie przewijaki umożliwiają tworzenie wygodnego miejsca do przewijania pieluch u noworodków i niemowlaków. Przewijak z pokrowcem króliczki Pinio to produkt, który jest przeznaczony do prania w pralce, bez żadnych problemów. Przewijak posiada pokrowiec zapobiegając wchłanianiu wilgoci. Taki przewijak z pokrowcem można przecierać ścierką.

Przewijak z pokrowcem Pinio występuje we wzory w króliki w kolorze szarym i białym, na tle pudrowego różu. Przewijak dobrze sprawuje się przy pielęgnacji dzieci. Idealne, funkcjonalne rozwiązanie dla domu z małym dzieckiem. Przewijak idealnie sprawdza się w jasnych pomieszczeniach, na komodach białych lub beżowych. Przewijak należy do kolekcji króliczki Pinio, z przeznaczeniem dla dziewczynek i dla chłopców. Idealne rozwiązanie do pokoju dziecka.

Wkład oraz część zewnętrzna przewijaka została wykonana z wysokiej jakości bawełny, która idealnie sprawdza się przy dzieciach. Produkt antyalergiczny, profilowany, dobrze dopasowujący się do kształtu dziecka. Przewijak z pokrowcem Króliczki Pinio można zamontować na zwykłej szafce, na komodzie pokojowej, a także mniejszym stoliku. Przewijak dobrze wykonany, z solidnych materiałów, odpornych na wilgoć. Takie przewijaki sprawdzają się przy dzieciach nawet takich, gdzie pieluchy należy zmieniać bardzo często.

Kolekcja tekstyliów Króliczki Pinio to wygodne produkty do zastosowania w codziennym życiu, gdzie wychowuje się małe dzieci. Tekstylia takie można łatwo prać w pralce, wykonane są z wysokiej jakości bawełny oraz materiałów włókno PES. Kolekcja takich produktów można zastosować zarówno do chłopca jak i dziewczynki. Producent mebli Pinio posiada również inne tego typu zestawy z innymi motywami graficznymi, z innymi zwierzakami jak Lamy, Misie czy Piotruś Pan.

Meble Pinio produkują ciekawe, interesujące, dobrze wykonane meble z materiałów ekologicznych lub z elementów jak bawełna czy włókno kulkowe. Wybór mebli jest duży, każdy rodzic powinien wybrać coś interesującego dla siebie. Meble Pinio dysponują kolekcją łóżeczek, materacy, komód oraz typowych elementów ułatwiających wychowywanie dzieci poprzez kolekcje tekstyliów jak właśnie kocyki, poduszki, przewijaki czy zestawy pościelowe dla niemowląt oraz przedszkolaków.

Meble Pinio prezentują elegancki styl wykonania, precyzyjnie wykonane, wykonane z wysokiej jakości materiałów o dużej odporności na uszkodzenia. Meble Pinio to wysokiej klasy meble dziecięce, do zastosowania w pokojach gdzie wychowywane są niemowląt oraz dzieci typu przedszkolaki. Meble Pinio warto postawić w pokojach dziecięcych wraz z odpowiednim oświetleniem oraz dekoracjami jak króliczki Pinio - wysokiej jakości tekstyliów tworzących nowy standard wykonania.

Atuty mebli Pinio:
  1. Eleganckie meble dla dzieci;
  2. Wygodne meble dla rodziców;
  3. Funkcjonalne meble;
  4. Ergonomia;

Opis

Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42
Styl
nowoczesny