Blanco 11 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Biurko ML Meble
search
  • Blanco 11 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Biurko ML Meble
  • Blanco 11 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Biurko ML Meble
  • Blanco 11 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Biurko ML Meble
  • Blanco 11 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Biurko ML Meble

Blanco 11 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Biurko ML Meble

Nowoczesne biurko do zastosowania zarówno w biurach, jak i w domowym zaciszu w systemie Home Office. Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu, w dobrej cenie. 
599,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 119 cm wysokość: 78 cm głębokość: 55 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

Odpowiednie miejsce do pracy wymaga posiadania wygodnego biurka oraz fotela. Meble pokojowe Blanco posiadają w swoim asortymencie nie tylko meble użytkowe do salonu i sypialni, ale również meble do pracy jak np. biurka czy ławostoliki, które sprawdzają się znakomicie jako miejsce do pracy przy komputerze. Meble pokojowe ML Meble stworzyły nowatorską kolekcję pod nazwą Blanco, która charakteryzuje się białym kolorem w postaci barwy sosny śnieżnej, z elementami szarości New Grey. Meble Blanco wykonane zostały z płyty meblowej, są produktami należącymi do tak zwanych mebli modułowych, które można w prosty sposób łączyć i wprowadzać do wielu pomieszczeń czy to mieszkalnych czy biurowych.
alt
Biurko do pracy Blanco 11 ML Meble to białe biurko do pracy przeznaczone zarówno do biura, jak i pomieszczeń w domach do pracy zdalnej w tak zwanym systemie Home Office. Biurko posiada zamontowaną szufladę i szafkę. Pod blatem znajduje się miejsce na klawiaturę do komputera. Sam blat biurka jest biały, wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej odpornej na uszkodzenia. Blat jest obszerny, można na nim umieścić zarówno komputer stacjonarny wraz z monitorem jak i samego laptopa. Idealne miejsce do wykonywania interesujących projektów programistycznych, graficznych czy reklamowych. Produkt wysokiej jakości, który warto uzupełnić odpowiednim fotelem, w ten sposób tworzyć się wygodne miejsce do pracy nawet w zwykłym pokoju w mieszkaniu.

Biurko do pracy Blanco 11 ML Meble to produkt przeznaczony do samodzielnego montażu, występuje w nowoczesnym wyglądzie, gdzie można dany produkt uzupełnić np. o poszczególny regał z kolekcji Blanco. Biurko do pracy może posłużyć również jako miejsce do nauki. Biurko do nauki Blanco 11 ML Meble to idealne produkty dla studentów i uczniów, którzy dużo się uczą i potrzebują wykonywać zadania przez komputer. Idealne rozwiązanie do pracy i nauki zdalnej. Biurko do nauki Blanco 11 ML Meble przez swój uniwersalny kolor sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczyny jak i chłopaka.

Biurka do pracy i nauki powinny mieć miejsce na przechowywanie drobnej elektroniki, przenośnych nośników danych, elementy takie jak akcesoria biurowe czy bogaty zestaw książek do nauki. W przypadku biurka do pracy i nauki Blanco 11 ML Meble można stworzyć idealne miejsce do takich rzeczy wykorzystując zamontowaną szufladę oraz szafkę. Biurko ma kształt abstrakcyjny, o nowoczesnych opływowych kształtach. Idealne produkty do pracy również w biurze z sektora IT oraz medycyny. Białe nowoczesne meble sprawdzają się idealnie w przestrzeni, gdzie wykonuje się zawody związane ze zdrowiem, dlatego tego typu meble można spotkać w przychodniach lekarskich.

Praca biurowa niezależnie, gdzie jest wykonywana potrzebuje odpowiednich mebli w tym biurka oraz wygodnego fotela, dzięki czemu nasz kręgosłup nie ma prawa czuć zmęczenia oraz nie naraża się pleców na kontuzję. Meble biurowe to element często spotykany w branżach związanych z administracją, księgowości, medycyną oraz informatyką. Takie zawody wymagają posiadania takich mebli.

Atuty mebli Blanco:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Ergonomia;
  3. Białe meble pokojowe i biurowe;
  4. Minimalizm i wpływ skandynawskich nurtów;

Opis

Szerokość
119
Wysokość
78
Głębokość
55
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

MPN
1BLAN11-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Blanco ML Meble: