Biurko Hey HEYB211 Forte

  • Promocja
  • -5%
Biurko Hey HEYB211 Forte
search
  • Biurko Hey HEYB211 Forte
  • Biurko Hey HEYB211 Forte
  • Biurko Hey HEYB211 Forte
  • Biurko Hey HEYB211 Forte

Biurko Hey HEYB211 wykonano w dekorze Uni Wolfram szary/szary mat/biały, spójrz że projekt posiada dużą powierzchnię użytkową, składa się z szafki jednodrzwiowej, za którą znajduje się jedna półka oraz z szuflady. Nie posiada półki pod klawiaturę. Mebel zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach, ale jego uniwersalna forma sprawdzi się też w tradycyjnym biurze.

849,00 zł
806,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 679,20 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 130 cm wysokość: 74 cm głębokość: 58 cm

Ilość

Biurko białe Hey Meble Forte

Stoisz przed zadaniem, by stworzyć uniwersalny pokój dla nastolatka? Wiadomo, że to nie łatwe wyzwanie. Taki cel wyznaczyli sobie pomysłodawcy z fabryki Forte i stworzyli kolekcję Hey. Grafitowo-białe wybarwienie poszczególnych modułów stanowi tło do wielu możliwości aranżacyjnych. Te bryły od marki Forte są dość nowoczesne, więc z pewnością każdy nastolatek będzie z nich zadowolony. Korpus mebla jest grafitowy a fronty są białe. Kropkę nad „i” stanowią białe uchwyty. Uniwersalność jest ważna w przypadków mebli dla dzieci i młodzieży, ponieważ dzięki temu unikniesz zbyt częstych zmian aranżacyjnych.

Prezentowana kolekcja Hey, którym typowym przedstawicielem jest biurko białe, to meble dla najmłodszych, charakteryzująca się harmonijnym połączeniem kolorystycznym, zapewniającym ład i porządek w pomieszczeniu. Kolekcja Hey jest kolekcją czerpiąca z zasad feng shui. Kojarzysz czym jest feng shui? To starożytna chińska filozofia planowania w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym. Istotą jest doprowadzenie do harmonijnego przepływu energii. Patrząc na biurko z białym frontem z kolekcji Hey można tą harmonię poczuć. Połączenie koloru jasnego z ciemnym daje harmonijny efekt, według zasad feng shui.

Atuty kolekcji:

  • Meble dla młodzieży
  • Inspiracja feng shui
  • Uniwersalny styl i wybarwienie
6486.png

Biurko Hey HEYB211 wykonano w dekorze Uni Wolfram szary/szary mat/biały, posiada ono dużą powierzchnię użytkową, składa się z szafki jednodrzwiowej, za którą znajduje się jedna półka oraz z szuflady. Nie posiada półki pod klawiaturę. Mebel zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach. Biurko dla nastolatka z kolekcji HEY może pełnić rolę biurka szkolnego, biurka dla dzieci lub biurka dla starszych nastolatków. Charakterystyczny wzór brył uzyskano poprzez zastosowanie bocznych ścięć korpusu. W trosce o najmłodszych zastosowano również bezpieczne w użytkowaniu - zaokrąglone uchwyty w kolorze chromu.

Przedstawiona kolekcja Hey już od progu przypomina nam o ważnych zasadach feng shui. W tak zaplanowanej przestrzeni wszystko musi mieć swoje miejsce: zarówno wszelkie detale i przedmioty, jak i kolory. Jasne i ciemne barwy przenikają się nawzajem, przypominając, że istotą w aranżacji wnętrz jest harmonijne współegzystowanie dwóch sił, yin i yang. Połączenie odcieni dąb Śnieżny z szarością stanowi punkt wyjścia dla inspirujących kontrastów, które możemy wykorzystać w całym wnętrzu. Co właśnie możemy zaobserwować na przykładzie biurka dla dzieci Hey.

Biurko drewniane Hey marki Forte to propozycje skierowana do pokoju młodzieżowego. Odcienie szarości zestawione z elegancką bielą przenikają się, ukazując nowoczesny charakter mebla.

Biurko młodzieżowe Hey HEYB211 sprawdzi się również w typowym biurze, ze względu na swój uniwersalny charakter. Meble z kolekcji HEY producenta mebli Forte to nowoczesny system meblowy do wnętrza wielofunkcyjnego. Kontrastowe połączenie bieli z szarością można wykorzystać w każdym wnętrzu: pokoju młodzieżowym, sypialni jak i w salonie, a w tym wypadku w biurze.

Opis

Szerokość
130
Wysokość
74
Głębokość
58
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Forte 30%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5904767181659
MPN
HEYB211-C230

Zobacz również inne produkty z kolekcji Hey Forte: