Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
search
  • Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Proste wykonaniu biurko z pojedynczą szufladą i otwartymi wnękami, gdzie można uczyć się i pracować. Z jednej strony znajduje się zestaw szuflady i półek a z drugiej miejsce do postawienia fotela. Szuflada posiada biały front, a blat i korpus wykonano w kolorze dębu sonoma. 
269,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 120 cm wysokość: 77 cm głębokość: 54 cm

Ilość

Czas spędzany na pracy i naucę jest dość ważnym momentem w życiu, dlatego warto zainwestować w wygodne i praktyczne meble, pozwalające odmienić miejsce, w którym wykonywane są obowiązki. Meble Bos stworzyły funkcjonalną, ale prostą w wykonaniu kolekcję mebli pokojowych i młodzieżowych pod nazwą TIPS. Meble takie zostały wykonane z płyt wiórowych laminowanych w korpusie, a na frontach zastosowano płytę meblową z wykończeniami finisz. W modelach, gdzie znajdują się uchwyty wykorzystano do nich wysokiej jakości plastik.
alt
Biurko do pracy 1S TIPS Meble Bos posiada wbudowane białe fronty, które pozwalają wprowadzić w pomieszczeniu więcej nowoczesności i jasnej kolorystyki mebli o prostym kształcie. Spędzanie czasu na pracy wymaga posiadania odpowiednio przygotowanych mebli i takim produktem meblowym są właśnie meble jak biurka do pracy TIPS. Wspomniane modele biurek posiadają wbudowaną szufladę, gdzie można przechowywać artykuły piśmiennicze czy skoroszyty. W dolnej części biurka pod szufladą znajdują się dwie półki, gdzie można wypełnić je książkami, zeszytami oraz akcesoriami biurowymi.

Biurko do pokoju dziennego można wykorzystać jako miejsce do wykonywania pracy przy komputerze, gdzie wykonuje się pracę w taki zwanym systemie Home office, który w ostatnich miesiącach ma coraz więcej zwolenników zarówno wśród pracodawców jak i pracowników. Biurko do pracy jak TIPS może posłużyć jako miejsce do eksponowania komputera i sprzętu elektronicznego, gdzie można spędzać czas na pracy i nauce. Takie biurka dość uniwersalne, idealnie sprawdzają się jako miejsce do nauki dla uczniów czy studentów.

Biurko biurowe TIPS to mebel przeznaczony do samodzielnego montażu, gdzie można przechowywać sporą ilość materiałów do nauki czy pracy. Biurko w tym modelu posiada biały front szuflady z plastikowym uchwytem, który ma kolor metaliczny. Biurko posiada back w kolorze dąb sonoma. Całe biurko oprócz frontu posiada barwę dąb sonoma, która sprawia, że pomieszczenie staje się optycznie większę. Meble BOS TIPS to produkty meblowe, znacząco poprawiające komfort życia w danym mieszkaniu czy biurze. Można takie meble pokojowe TIPS zastosować w pokoju nastolatka, jako uzupełnienie miejsca do nauki i poznawania i rozwijania pasji. Meble młodzieżowe TIPS pozwalają stworzyć pomieszczenie w prostym wykonaniu, w kształtach geometrycznych brył

Wspomniane biurko występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, idealnie pasuje do pomieszczeń, gdzie króluje styl minimalizmu, Hygge oraz skandynawski oparty o proste meble, w jasnych kolorach, gdzie prawdziwą dobrą pracę “wykonują” dodatki, które można zmieniać według upodobania. Biurka do pracy i nauki pozwalają tworzyć idealne miejsce pracy i zdobywania wiedzy, można przy nim spędzić wiele godzin tworząc niesamowite kreatywne działania. Przy takich biurkach można zarówno zająć się programowaniem stron internetowych, tworzeniem grafiki, czy rozwiązywać problemy związane z marketingiem w Internecie. Nauka również przy takim biurku to dużą przyjemność w zdobywaniu wiedzy.

Meble Bos to dobra inwestycja na wiele lat, gdzie meble tworzą przyjemną aranżacje wnętrz zarówno dla osób dorosłych jak i młodzieży.. Meble Bos to wysoka jakość wykonania, w przystępnych cenach.

Atuty mebli TIPS:
  1. Prostota wykonania;
  2. Ergonomia;
  3. Funkcjonalność;
  4. Wysoka jakość;

Opis

Szerokość
120
Wysokość
77
Głębokość
54
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 10%
Logistyczne
[{'weight':29,'length':128,'width':60,'height':9}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5901669919632
MPN
MSBP-039-BIU_1S-061-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: