B37 Biurko Czarny / Orzechowy / Złoty Halmar
search
  • B37 Biurko Czarny / Orzechowy / Złoty Halmar

B37 Biurko Czarny / Orzechowy / Złoty Halmar

Biurko Loft B37 Halmar mebel wykonany z płyty laminowanej MDF i stali malowanej proszkowo. Kolorystyka orzechowa, czarna i złota. Mebel do postawienia w loftowym pomieszczeniu.

Dostępny od ręki

247,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 90 cm wysokość: 76 cm głębokość: 50 cm

Ilość

Wygoda podczas pracy biurowej wymaga posiadania odpowiedniego, funkcjonalnego biurka i fotela. Halmar dysponuje bogatym wyborem mebli do pracy, z którego można wybrać poszczególne modele mebli według uznania i upodobania. Jednym z rodzajów dość wysokiej klasy mebli stanowią biurka do pracy utworzone w prosty sposób, bez zbędnych ozdób. Halmar to nowoczesne metody aranżowania wnętrz, gdzie stosuje się meble wysokiej klasy.

Biurko B37 czarne orzechowe złote Halmar to loftowe biurko o prostym wyglądzie, przy którym można wykonywać czynności związane z pracą zawodową. Biurko czarne orzechowe B37 Halmar posiada prostokątny blat i ramę ozdobną czarną na blacie. Biurko B37 zostało wykonane z płyty MDF laminowanej, a stelaż ze stali malowanej proszkowo. Blat wykonany został w barwie orzechowej, nogi i stelaż w barwie czarnej gdzie w dolnej części nóg występuje element koloru złotego, nadający przestrzeni eleganckie wykończenie. Do takich biurek można dobrać funkcjonalne fotele gabinetowe wykonane z brązowej i czarnej eko skóry.

Biurko czarne orzech złoty Halmar B37 sam w sobie stanowi ozdobę, posiada ciekawe wykończenie, można postawić go w klimatycznym gabinecie prywatnym w domu, gdzie dane pomieszczenie można zaaranżować w stylu loft, ale również z elementami retro i vintage. Biurko loftowe B37 Halmar idealnie pasuje do pomieszczeń w prostym stylu, gdzie nie ma dużo mebli, a ten co są mają wysoką jakość aranżacyjną i jakościową.

Biurko loft B37 Halmar można postawić w pomieszczeniach, gdzie znajdują się elementy wzornictwa w barwach popielu, z elementami złotych dekoracji. Do wspomnianego biurka można postawić funkcjonalny fotel do pracy lub elegancką pufę ze zdobieniami np. ze złotymi elementami. Biurko do pomieszczeń loftowych B37 Halmar sprawdza się w pomieszczeniach mniejszych, jak mieszkania typu kawalerka czy studio, ponieważ biurko nie zabiera dużo miejsca. Biurka loftowe to inwestycja na lata, sprawdzają się jako wygodne miejsca do pracy, ale też ciekawie odmieniają wizerunek pomieszczenia.

W ofercie Halmar znajduje się kilkadziesiąt biurek loftowych, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model mebla. Dobra inwestycja na stworzenie dobrze zorganizowanego miejsca do pracy, funkcjonalne miejsce dostarczające możliwości rozwoju i wysokiej jakości pracy dla osób siedzących przy nim. Biurko powinno spełniać standardy BHP, mieć możliwość postawienia ergonomicznego fotela. Biurka Halmar występują w różnych modelach aranżacyjnych, niektóre są jasne, drewniane, a inne bardziej ciemne jak modele retro czy loftowe.

Halmar jest dystrybutorem mebli wysokiej jakości na rynek polski. Dostarczane meble mają sprawić ciekawą aranżację w miejscu zamieszkania i w miejscu wykonywania pracy. Halmar to meble różnego typu, można z ich udziałem zaaranżować zarówno duży dom jak i mniejsze mieszkanie. W ofercie znajdują się również meble do pracy, funkcjonalne biurka, ergonomiczne fotele, a także praktyczne szafki do przechowywania książek i dokumentów. Meble Halmar cechuje wysoka jakość wykonania, dobrze dobrana kolorystyka i precyzja ich wykonania. Można z ich udziałem zaaranżować również pokój dziecka i nastolatka.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Ergonomia;
Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
90
Wysokość
76
Głębokość
50
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

MPN
2010001169338