Biurko Laser TYP LASB01 BIURKO 1D-2S Wójcik

Biurko Laser TYP LASB01 BIURKO 1D-2S Wójcik
search
  • Biurko Laser TYP LASB01 BIURKO 1D-2S Wójcik
  • Biurko Laser TYP LASB01 BIURKO 1D-2S Wójcik
  • Biurko Laser TYP LASB01 BIURKO 1D-2S Wójcik
  • Biurko Laser TYP LASB01 BIURKO 1D-2S Wójcik
Eleganckie biurko, przeznaczone do pracy i nauki. Wykonane z płyt meblowych modułowych z wykorzystaniem płyty wiórowej laminowanej. 

Dostępny od ręki

569,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Ilość

Spędzanie czasu przy komputerze czy to na pracy zawodowej czy na nauce, wymaga posiadania praktycznego biurka, gdzie można zorganizować miejsce do pracy. Biurko jest elementem niezbędnym w każdej pracy, który wprowadza więcej możliwości organizacyjnych. Meble Wójcik część swoich kolekcji ma z przeznaczeniem dla pokoi młodzieżowych i dziecięcych jak kolekcja Laser. Dysponuje ona meblami wykonany z wysokiej jakości modułowy płyt meblowych, gdzie większość korpusów i blatów jest wykonana w kolorze szarości platynowej.
alt
Jeśli potrzebujemy wygodnego miejsca do pracy i nauki warto zainwestować pieniądze w biurko laser TYP LASB01 Wójcik, które zostało wyposażone w dwie szuflady, a także jedną szafkę. Home Office ma coraz więcej zwolenników, ponieważ coraz więcej zawodów nie wymaga stałej pracy w biurze. Biurko Laser TYP LASB01 Wójcik to produkt występujący w trzech rodzajach kolorystyki: chilli red, zgaszony błękit oraz dubai style. Biurka do pracy czy nauki warto dobierać według upodobania i stylizacji.

Biurko Laser Typ LASB01 Wójcik jest produktem przeznaczonym do samodzielnego montażu. Eleganckie miejsce, gdzie można w domowym zaciszu stworzyć wygodne miejsce do nauki dla ucznia. Szafka dołączona do biurka można przeznaczyć na przechowywanie podręczników i zeszytów szkolnych. Biurko Laser jest produktem praktycznym, gdzie jakość jest na wysoki poziomie.

Meble Laser to meble pokojowe do zastosowania w pomieszczeniach gdzie żyją młode osoby. Produkty są nowoczesne, innowacyjne, praktyczne, utrzymane w klimatach abstrakcji w połączeniu z kształtami brył geometrycznych. Biurko Laser TYP LASB01 Wójcik jest produktem dobrze przygotowanym do organizowania pracy oraz do nauki. Jeśli dysponujemy wygodnym fotelem, można ładne kilka godzin spędzić na zajęciach przy komputerze.

Biurko jest też elementem, które można używać również w przestrzeni biznesowej. Taki produkt jak wspomniane biurko Laser idealnie sprawdzi się w branży związanej z IT, marketingiem oraz różnego biurkach typu coworking. Biurko jest wykonane w sposób praktyczny, z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia, zabrudzenia oraz czynniki jak wysoka temperatura i wilgoć. Elegancki wygląd produktu wprowadza wyższą jakość pracy w danym miejscu.

Meble Laser należą do producenta mebli pokojowych Wójcik. Wykonane są z materiałów dobrze dopracowanych, solidnych, z eleganckim wykończeniem. Meble Laser są produktami przeznaczonymi do wygodnego czyszczenia, gdzie można zastosować produkty ogólnodostępne na rynku. Meble Laser posiadają nie tylko biurka, ale również pozostałe meble dla młodzieży jak szafy na ubrania, regały na książki oraz komody pokojowe. Wybór poszczególnych modeli jest bardzo duży, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Meble Wójcik od wielu lat produkują meble dla Polaków, gdzie wykorzystywane są mechanizm pozwalające tworzyć wysokiej jakości meble, z przeznaczeniem do aranżowania nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych. Jakość mebli jest wysoka, a same produkty dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu.

Meble Wójcik wpływają na jakość naszego życia, ponieważ wizerunkowo są eleganckie, komfortowe, poprawiają aspekty wyglądu pomieszczeń. Wykonane również w sposób precyzyjny, dobrze prezentują się zarówno na większych metrażach jak i w mniejszych mieszkaniach czy pomieszczeniach.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Prostota;
  2. Elegancja;
  3. Minimalizm;
  4. Jakość;

Opis

Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355057436
MPN
6000000001602

Zobacz również inne produkty z kolekcji Laser Wójcik: